Systemy POS

Systemy POS

POS czyli zintegrowany punkt sprzedaży. W skład takiego zestawu najczęściej wchodzi: ekran dotykowy, drukarka fiskalna, drukarka bonowa oraz szuflada kasowa.

Systemy te zostały stworzone do ciągłej pracy na stanowisku kasowym -  pozwalają na szybką, skuteczną a przede wszystkim wygodną sprzedaż. Bardzo dobrze sprawdzają się w barach, restauracjach oraz sklepach detalicznych. Prowadzimy sprzedaż oraz instalację systemów na terenie całej Polski, poprzez swoje oddziału w Poznaniu oraz Bydgoszczy.

Systemy POS  Jest 15 produktów.

Podkategorie

 • Wyposażenie gastronomii

  Wyposażenie gastronomii - Poznań, Bydgoszcz

  System sprzedaży w punktach gastronomicznych to znaczne usprawnienie w ich funkcjonowaniu, jednak nie każdego przedsiębiorcę obowiązuje urządzenie fiskalne od samego początku. Jeśli Twoja firma nie przynosi przychodu wyższego niż 20 tys. złotych rocznie, nie ma konieczności posiadania kas fiskalnych, natomiast dopasowany do branży system nie tylko przyspiesza i porządkuje realizację zamówień, ale także umożliwia raportowanie i analizę sprzedaży. Analizuje stany magazynowe, eliminuje ewentualne nadużycia oraz ułatwia rozliczanie pracowników, którzy mogą pracować bardziej efektywnie, ponieważ wiadomo na jakim odcinku można dokonać ulepszeń.

  farex-bursztyn-plus.jpg
 • Storyous POS

  System POS - Poznań, Bydgoszcz

  Storyous POS jest mobilnym rozwiązaniem chmurowym stworzonym z myślą o lokalach gastronomicznych. Jest to nowoczesne, intuicyjne narzędzie wspierające kawiarnie, restauracje i bary. Niedrogi, prosty w obsłudze POS, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

  System posiada tylko takie funkcje, które są kluczowe dla właściwego funkcjonowania restauracji. Dzięki temu jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, a jego intuicyjny interfejs sprawia, że szkolenie nowych pracowników nie zajmuje więcej niż 15 minut.

  12.jpg
 • Urządzenia POS

  Urządzenia POS to innowacyjne połączenie komputera PC z ekranem dotykowym.

  Mogą je Państwo spotkać zarówno w renomowanych lokalach gastronomicznych, punktach małej gastronomii jak i w sklepach spożywczych, odzieżowych, przemysłowych, etc. 

 • Drukarki paragonowe

  Drukarki paragonowe

 • Drukarki etykiet
 • Oprogramowanie...

  Oferujemy oprogramowanie do zarządzania wszelkiego typu obiektami gastronomicznymi, jak restauracje, kawiarnie, pizzerie, fast food, puby, restauracje hotelowe, bary, itp.

  Poza branżą gastronomiczną mamy w ofercie systemy sprzedaży, systemy kasowe oraz systemy magazynowe.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś