Wyposażenie gastronomii

Wyposażenie gastronomii - Poznań, Bydgoszcz

System sprzedaży w punktach gastronomicznych to znaczne usprawnienie w ich funkcjonowaniu, jednak nie każdego przedsiębiorcę obowiązuje urządzenie fiskalne od samego początku. Jeśli Twoja firma nie przynosi przychodu wyższego niż 20 tys. złotych rocznie, nie ma konieczności posiadania kas fiskalnych, natomiast dopasowany do branży system nie tylko przyspiesza i porządkuje realizację zamówień, ale także umożliwia raportowanie i analizę sprzedaży. Analizuje stany magazynowe, eliminuje ewentualne nadużycia oraz ułatwia rozliczanie pracowników, którzy mogą pracować bardziej efektywnie, ponieważ wiadomo na jakim odcinku można dokonać ulepszeń.

farex-bursztyn-plus.jpg

Wyposażenie gastronomii  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

farex-bursztyn-plus.jpg

Restauracja jako inny biznes

Mimo, że lokale gastronomiczne jak każde przedsiębiorstwo muszą być nastawione na zysk, specyfika tej branży sprawia, że należy obchodzić się z nią ostrożnie. Właściwy bilans finansowy jest ważny, ale równie istotne są inne czynniki, budujące markę lokalu. Jeśli chcesz się odróżnić od konkurencji, postaw na własny styl, wyjątkowy klimat, umiejętnie dobrane menu, które nie będzie powielało rozwiązań, znanych z prawie wszystkich podobnych miejsc.

Ważny jest również sprawny manager, doskonały kucharz, biegły w dostosowaniu się do zmieniających się gustów klientów oraz dobrze przygotowany do obsługi pozostały personel. Z perspektywy klienta niezwykle urokliwe są małe restauracyjki, w których kelner dyskretnie zbiera zamówienie spisując je ołówkiem na małej karteczce. Jednak miejmy świadomość, że zawartość naszego talerza po wycenie ląduje w stosownym urządzeniu fiskalnym w celu odprowadzenia podatku.

Pomysły dla gastronomii

Do obsługi restauracji nie wystarczą zwykłe programy sprzedażowe, potrzebne są bowiem optymalnie dobrane oprogramowanie, dedykowane konkretnie gastronomii. Właściwy program nie tylko pomoże Ci usprawnić obsługę klientów w lokalu, ale zapanuje również nad kosztami i łańcuchem dostaw. Zminimalizuje ewentualne straty jakie potrafi generować ta mało przewidywalna branża. Wszystkim tym wyzwaniom na pewno sprosta oprogramowanie od Flashcomu - FISPOS Bistro. Wyposażenie gastronomii Bydgoszcz to nie tylko wyzwanie logistyczne, ale także finansowe. Nowoczesna kuchnia, sprawnie podająca wiele posiłków w tym samym czasie generuje potężny wydatek, z jakim należy się liczyć otwierając lokal.

Do tego dochodzą systemy sprzedaży, bez których działalność nie jest możliwa. Wyposażenie gastronomii Poznań musi uwzględniać specyfikę branży. W gastronomii potrzebna jest natychmiastowa i sprawna obsługa klienta, realizacja i zaksięgowanie zleconego zamówienia oraz przejrzysta możliwość kontrolowania rachunków i faktur. Ważna jest także możliwość bieżącego raportowania informacji różnego typu, począwszy od zamówień, po stany magazynowe. Na wybór rozwiązania informatycznego oraz urządzeń fiskalnych ma wpływ głównie wielkość lokalu oraz rodzaj działalności. Inaczej zawiaduje się niewielką knajpką a inaczej stołówką, która codziennie obsługuje kilka tysięcy pracowników. Dlatego dobrze dobrany program dla gastronomii poza właściwie skomponowanym menu również przyczynia się do sukcesu działalności.

farex-bursztyn-plus.jpgfarex-bursztyn-plus.jpg
pos1.jpg

Rodzaje systemów sprzedaży

W zależności od charakteru lokalu gastronomicznego, możesz szukać rozwiązania odpowiedniego swoim potrzebom. Systemy sprzedaży, dedykowane gastronomii różnią się pomiędzy sobą i warto na te niuanse zwrócić uwagę. Inne pomysły sprawdzą się dla małego lokalu, inne dla centralnie zarządzanej sieci restauracji.

Osobne kategorie stanowią oprogramowania dla kawiarni, pizzerii, restauracji hotelowej czy lokalu typu „fast-food”, czy foodtrucka. Decydując się na konkretna firmę przedstaw swoją specyfikację lokalu, upewnij się, czy producent pomoże Ci w instalowaniu systemu oraz czy możesz liczyć na jego serwis.

Nowe produkty

Nasze sklepy

Tagi

Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś