Terminale płatnicze

Terminale kart płatniczych - Poznań, Bydgoszcz

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji i wzrost przychodów, a także pragnąc ułatwić życie Klientom firmy, warto zaopatrzyć się w terminale płatnicze umożliwiające płacenie kartą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne rozwiązania marki Ingenico, które posiadają funkcję płatności zbliżeniowych, a także wyposażone zostały w antenę, dzięki czemu zapewniają dobrą jakość sygnału GPRS. Terminale płatnicze są warte zakupu, ponieważ posiadają wydajne procesory, rozbudowaną pamięć oraz nowoczesne systemy – to właśnie dzięki temu są niezawodne i proste w obsłudze.

kasa1.jpg

Terminale płatnicze  Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

kasa1.jpgkasa1.jpg

Profesjonalne terminale płatnicze

Dzięki niewielkim wymiarom terminale płatnicze zajmują mało miejsca przy kasie. Przykładowe zastosowanie dostępnych terminali płatniczych: sklepy, kawiarnie i restauracje, apteki, hotele, stacje paliw, firmy kurierskie i przewozowe, a także wiele innych. Firma Ingenico to francuski producent, którego urządzenia cieszą się popularnością na całym świecie, również w naszym kraju. To jeden z liderów rynku obejmującego technologie obsługi transakcji oraz systemy zarządzania płatnościami, którego rozwiązania pozwalają znacznie usprawnić i ułatwić przeprowadzanie transakcji - to powody, dla których zdecydowanie warto postawić na tę markę.

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji i wzrost przychodów, a także pragnąc ułatwić życie Klientom firmy, warto zaopatrzyć się w terminale płatnicze umożliwiające płacenie kartą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne rozwiązania marki Ingenico oraz Verifone, które posiadają funkcję płatności zbliżeniowych, a także wyposażone zostały w antenę, dzięki czemu zapewniają dobrą jakość sygnału GPRS. Niektóre terminale można dodatkowo wyposażyć w możliwość sprzedaży kart przedpłaconych.

Terminal w punkcie sprzedaży

Firma Ingenico to francuski producent, którego urządzenia cieszą się popularnością na całym świecie, również w naszym kraju. To jeden z liderów rynku obejmującego technologie obsługi transakcji oraz systemy zarządzania płatnościami, którego rozwiązania pozwalają znacznie usprawnić i ułatwić przeprowadzanie transakcji. To powody, dla których zdecydowanie warto postawić na tę markę.

Terminale POS (z angielskiego point of selling) to niewielkiej wielkości urządzenia elektroniczne, które służą do akceptowania kart płatniczych. Klienci coraz częściej chcą realizować swoje należności za zakupione towary lub usługi, z których skorzystali za pomocą tak zwanego plastikowego pieniądza. Idąc za tym trendem przedsiębiorcy wdrażają taki system przyjmowania płatności. Terminale kart płatniczych Poznań znajdziesz w prawie każdym punkcie handlowym lub usługowym.

kasa1.jpg
kasa1.jpgkasa1.jpg

Wzrost sprzedaży dzięki terminalom płatniczym

Im mniej mamy czasu, tym chętniej sięgamy po wygodne rozwiązanie. Jednym z nich jest korzystanie z terminali płatniczych. Jakie są ich główne zalety? Lista jest długa, ale z punktu widzenia przedsiębiorcy warto zwrócić uwagę na fakt, że terminale kart płatniczych Bydgoszcz, dające możliwość akceptowania kart płatniczych, mogą przyczynić się do wzrostu obrotów w danym punkcie.

Takie miejsce w obiegowej opinii natychmiast zyskuje miano bardziej przyjaznego dla klienta. Jest to spowodowane tym, że karty płatnicze z roku na rok stają się coraz popularne i bardziej dostępne, rośnie też liczba osób, które cenią sobie transakcje bezgotówkowe, uważane za bardziej bezpieczne od tradycyjnych. Bardzo często klient, który decyduje się na zakupy w miejscach o porównywalnym asortymencie i cenach, ostatecznie wybierze ten, w którym są akceptowane karty płatnicze. To również kwestia oszczędności czasu, klient nie musi udać się po gotówkę do stosownego punktu. Terminal płatniczy to także narzędzie sprzedaży doładowań telefonicznych w systemie pre paid. Zamiast dawniej stosowanej "karty-zdrapki" klient otrzymuje teraz wygodny wydruk z terminala z numerem doładowania.

Zabezpieczenia terminali płatniczych

Terminale kart płatniczych Poznań nie różnią się swoimi zabezpieczeniami od innych. Wszystkie spełniają szczegółowe standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych. Zabezpieczenia tych transakcji niewiele różnią się także od wykonywanych w bankach. Terminale płatnicze akceptują płatności wszystkimi typami kart, także zbliżeniowymi, jak również przyjmują płatności za pomocą telefonu komórkowego.

W przypadku opcji doładowania telefonu sprzedawca nie musi zabezpieczać środków pieniężnych na zakup kart u różnych operatorów, nie musi także obawiać się ich ewentualnej kradzieży. W większości przypadków akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymaga od klienta numeru PIN. Zanim nastąpi autoryzacja transakcji, w błyskawicznym tempie sprawdzane są różne dane jak numer karty, jej ważność, istnienie konta klienta, dostępność środków na koncie oraz zastrzeżenie karty. Producenci urządzeń płatniczych wiedzą, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego specjalna budowa PIN Padu zapewnia ochronę informacji, zabezpieczając przed odczytem PIN-u.

kasa1.jpgkasa1.jpg
kasa1.jpg

Współpraca terminali z systemami POS Terminale kart płatniczych - Poznań, Bydgoszcz

Terminale płatnicze Bydgoszcz są nowoczesne i zintegrowanie z urządzeniami fiskalnymi lub oprogramowaniem sprzedażowym. Dzięki temu eliminują możliwość występowania pomyłek podczas dokonywaniu transakcji nawet w momencie dużego natężenia ruchu. System jest wydajny, niezawodny i bardzo wytrzymały, ponieważ jego konstrukcja gwarantuje między innymi odporność na milion naciśnięć klawiszy.

Są plany, aby terminal POS zaczął również spełniać rolę bankomatu, ponieważ organizacje płatnicze takie, jak VISA oraz Mastercard chcą wprowadzić usługę określaną jako cashback. Usługa umożliwi wypłacanie gotówki bezpośrednio w punkcie handlowym lub usługowym, ale warunkiem jej dokonania jest wcześniejszy zakup i zapłata za niego kartą płatniczą.

Nowe produkty

Nasze sklepy

Tagi

Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś