Leasing - forma finansowania urządzeń fiskalnych

Nasza firma oferuje leasing wszystkich urządzeń fiskalnych oraz niefiskalnych dostępnych na rynku. Leasingujemy przede wszystkim: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, terminale POS, wagi, metkownice, stanowiska gastronomiczne.

Wszystkie formalności w związku z leasingiem załatwisz on-line w ciągu 15 min - bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów.

Przebieg leasingu wygląda następująco:

Przebieg leasingu kasy fiskalnej

Poniżej przykładowa kalkulacja dla urządzenia Novitus Nano E na 12 miesięcy:

Przykładowa kalkulacja leasingu urządzenia fiskalnego

Powyższe wartości stanową WSZYSTKIE opłaty związane z finansowaniem w naszej firmie - nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itp.

Co to jest leasing finansowy?

Konstrukcja umowy jest bardzo zbliżona do kredytu lub zakupu na raty. Charakteryzuje się tym, że faktura zakupu wystawiana jest na Twoją firmę. Zakupowany środek trwały „wrzucisz” w koszty, jeśli jego wartość nie przewyższa 3,5 tys. netto, inaczej będziesz musiał go amortyzować. Na podstawie wystawionej faktury przez dostawcę na Twoją firmę dokonujemy płatności, a następnie spłacasz nam comiesięcznie raty, które nie stanowią kosztu uzyskania przychodu Twojej firmy. Udzielenie Pożyczki Inwestycyjnej możliwe jest na dowolny okres (3-36 miesięcy) oraz dowolny zakup.

Dzięki takiej konstrukcji umowy otrzymasz również zwrot kwoty wydatkowej na zakup kasy fiskalnej od Urzędu Skarbowego


Skontaktuj się z nami poprzez czat na dole po prawej stronie a pomożemy Ci w formalnościach!


Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś