EF-TAX Systemy Fiskalne

Kasy fiskalne

Doświadczenie, znajomość potrzeb Klientów oraz doskonałe zaplecze techniczne, powstałe przy współpracy z najlepszymi producentami na rynku – dzięki temu EF-TAX jest firmą godną zaufania już od wielu lat.

Drukarki fiskalne

Działamy jako profesjonalny dealer oraz serwis kas fiskalnych, oferując Państwu kompleksowe przeglądy techniczne, a także oferując bardzo bogaty i zróżnicowany asortyment, w skład którego wchodzą nie tylko kasy i drukarki fiskalne, ale również czytniki (systemy auto ID), terminale płatnicze, wagi, systemy POS oraz akcesoria. Oferujemy urządzenia:

  • Novitus
  • Edata
  • Aclas
  • Torell
  • Incotex
  • Paytel

Kompleksowe usługi

Nasza firma ogranicza formalności do minimum i dba o to, by oferta była w stu procentach dostosowana do Państwa potrzeb. Doradzimy zakup optymalnego rozwiązania, zadbamy o pełną rejestrację i fiskalizację urządzenia, a także zapewnimy pełną obsługę serwisową. Wykonamy przegląd, sprawdzimy stan techniczny, jakość działania kasy i czytelność dokumentów. Bogaty asortyment pozwala nam dopasować urządzenia do potrzeb małych, średnich i dużych firm działających w różnych branżach.

Terminale płatnicze

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, kontaktu, a także wizyty w naszych oddziałach gdzie specjalista pomoże Państwu w zakupie potrzebnego urządzenia:

Oddział Poznań - ul. Bosa 4/6 lok. 24

Oddział Bydgoszcz - ul. Wojska Polskiego 65A


Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś