Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych Cipherlab 1560P

(1 opinia klienta)

950,00  brutto 772,36  netto

Cipherlab 1560P to bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych, który komunikuje się za pomocą technologi Bluetooth. Bardzo wydajny akumulator pozwala na ciągłą pracę do 24h bez zewnętrznego źródła zasilania. Czytnik posiada wewnętrzną pamięć, która pomieści do 256 kodów w sytuacji zerwania połączenia z bazą (zasięg do 90 m). Po ponownym nawiązaniu połączenia czytnik automatycznie przetransmituje wszystkie kody zgromadzone w pamięci wewnętrznej.

Opis

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych

Cipherlab 1560P to czytnik kodów kreskowych wykorzystujący technologię Bluetooth do przesyłania danych. Taka funkcjonalność pozwala na bezprzewodowe korzystania ze skanera w odległości do 90 m od bazy transmitującej. W sytuacji, w której czytnik ten straci połączenie ze stacją dokującą, zapisuje wszystkie dane do wewnętrznej pamięci. Pojemna baza pozwala na zapamiętanie do 256 kodów kreskowych, które zostaną automatycznie przesłane po ponownym nawiązaniu połączenia.

Wygoda pracy z Cipherlab 1560P

Bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych to przede wszystkim wygoda dla użytkownika. Doskonale sprawdzają się sklepach, hurtowniach oraz magazynach. Zastosowanie Bluetooth w tym modelu  pozwala swobodnie chodzić pomiędzy regałami bądź półkami bez dodatkowego kabla ani urządzenia gromadzącego dane. Taka funkcjonalność ma olbrzymią przewagę nad skanerami przewodowymi. Urządzenie jest niezastąpienie w bieżącej sprzedaży oraz przy inwenturach.

Informacje dodatkowe

Waga 0,173 kg
Wymiary 15,3 × 6,1 × 9,3 cm
Rodzaj czytnika

Bezprzewodowy

Odległość odczytu

do 40 cm

Szybkość odczytu

Do 520 skanów/s

Złącza komunikacyjne

RS-232, KBW, USB

Zasięg

Do 90m

Producent

1 opinia dla Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych Cipherlab 1560P

  1. Kamila

    Jeden z najlepszych czytników

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *