Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD8900

1 049,00  brutto 852,85  netto

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD8900 od HDWR to profesjonalne urządzenie skanujące wszystkie dostępne na rynku kody kreskowe jednowymiarowe (1D). Model ten posiada dedykowaną bazę ładującą, która w znaczny sposób ułatwia codzienne korzystanie. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz parametrów technicznych w połączeniu z wysoką odpornością na upadki (do 1.5m) sprawia, że urządzenie to będzie zdolne do pracy w każdych warunkach.

Opis

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych HD8900 z bazą ładującą

Czytnik kodów kreskowych HD8900 od firmy HDWR to profesjonalne urządzenie skanujące wykorzystujące wiązkę lasera. Model ten posiada dedykowana bazę ładującą, która w znaczny sposób ułatwia pracę z tym skanerem. Zasięg działania urządzenia na otwarte przestrzeni wynosić może nawet 300m, natomiast w zamkniętych pomieszczeniach odległość ta wynosi od 50 do 100m w zależności od ilości i rodzaju przeszkód po drodze. Pojemna bateria litowo-jonowa pozwoli na nieprzerwaną pracą nawet cały dzień. Czytnik kodów kreskowych HD8900 można z powodzeniem podłączyć do komputera czy kasy fiskalnej.

Odczytuje wszystkie kody kreskowe

Zastosowanie odpowiedniej wiązki lasera o szerokości odczytu 60 x 30mm oraz 98 x 100mm , a także kącie odczytu sięgającym do 65º umożliwia odczytanie prawie każdego kodu kreskowego. Dokładność odczytu producent gwarantuje na poziomie 0.10-0.825mm, z współczynnik błędu wynosi 1/5 milionów. HD8900 znakomicie radzi sobie z kodami kreskowymi o małych rozmiarach, na zaokrąglonej powierzchni (np. butelka) czy przykrytych folią. Skaner ten odczytuje kody kreskowe w formacie EAN8, EAN13, CODE128 oraz pozostałe kody jednowymiarowe (1D);

HD8900 podczas pracy

Baza ładująca HD8900

Czytnik kodów kreskowych podłączony do komputera

Czytnik posiada w zestawie stację dokującą, która pozwala na wygodne ładowanie. Po skończonej pracy z urządzeniem, wystarczy go odłożyć na swoje miejsce, a urządzenie będzie ładować się automatycznie. Taki sposób na pewno zapobiegnie rozładowaniu skanera, co uchroni nas od przestoju w pracy. Zamiennie ładowanie może odbywać się za pomocą gniazda micro USB, które znajduje się na spodzie urządzenia.

Informacje dodatkowe

Waga 0,16 kg
Wymiary 6,5 × 17 × 10 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD8900”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *