Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD8900

799,00  brutto 649,59  netto

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD8900 od HDWR to profesjonalne urządzenie skanujące wszystkie dostępne na rynku kody kreskowe jednowymiarowe (1D). Model ten posiada dedykowaną bazę ładującą, która w znaczny sposób ułatwia codzienne korzystanie. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz parametrów technicznych w połączeniu z wysoką odpornością na upadki (do 1.5m) sprawia, że urządzenie to będzie zdolne do pracy w każdych warunkach.

Opis

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych HD8900 z bazą ładującą

Czytnik kodów kreskowych HD8900 od firmy HDWR to profesjonalne urządzenie skanujące wykorzystujące wiązkę lasera. Model ten posiada dedykowana bazę ładującą, która w znaczny sposób ułatwia pracę z tym skanerem. Zasięg działania urządzenia na otwarte przestrzeni wynosić może nawet 300m, natomiast w zamkniętych pomieszczeniach odległość ta wynosi od 50 do 100m w zależności od ilości i rodzaju przeszkód po drodze. Pojemna bateria litowo-jonowa pozwoli na nieprzerwaną pracą nawet cały dzień. Czytnik kodów kreskowych HD8900 można z powodzeniem podłączyć do komputera czy kasy fiskalnej.

Odczytuje wszystkie kody kreskowe

Zastosowanie odpowiedniej wiązki lasera o szerokości odczytu 60 x 30mm oraz 98 x 100mm , a także kącie odczytu sięgającym do 65º umożliwia odczytanie prawie każdego kodu kreskowego. Dokładność odczytu producent gwarantuje na poziomie 0.10-0.825mm, z współczynnik błędu wynosi 1/5 milionów. HD8900 znakomicie radzi sobie z kodami kreskowymi o małych rozmiarach, na zaokrąglonej powierzchni (np. butelka) czy przykrytych folią. Skaner ten odczytuje kody kreskowe w formacie EAN8, EAN13, CODE128 oraz pozostałe kody jednowymiarowe (1D);

HD8900 podczas pracy

Baza ładująca HD8900

Czytnik kodów kreskowych podłączony do komputera

Czytnik posiada w zestawie stację dokującą, która pozwala na wygodne ładowanie. Po skończonej pracy z urządzeniem, wystarczy go odłożyć na swoje miejsce, a urządzenie będzie ładować się automatycznie. Taki sposób na pewno zapobiegnie rozładowaniu skanera, co uchroni nas od przestoju w pracy. Zamiennie ładowanie może odbywać się za pomocą gniazda micro USB, które znajduje się na spodzie urządzenia.

Informacje dodatkowe

Waga 0,16 kg
Wymiary 6,5 × 17 × 10 cm
Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD8900”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *