Drukarka fiskalna Novitus Bono Online

3 062,70  brutto 2 490,00  netto

Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus Bono Online to stacjonarne urządzenie z elektroniczną kopią paragonu umożliwiająca wystawianie faktur VAT. Drukarka ta dedykowana jest do małych i średnich punktów handlowych o średnim natężeniu ruchu. Baza produktowa posiadająca 250 000 pozycji pozwala na zaprogramowanie asortymentu sporego sklepu detalicznego. Niezawodny mechanizm drukujący japońskiej firmy SEIKO wydrukuje do 255 pozycji na jednym paragonie. Całość zamknięta w niewielkiej, kompaktowej obudowie.

7 w magazynie (może być zamówiony)

SKU: 51-2 Kategorie: ,
Opis

Nowoczesna drukarka fiskalna Bono Online

Nowoczesna drukarka Novitus Bono Online

Novitus Bono Online to kompaktowa, nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu oraz możliwością wystawiania faktur VAT dla kontrahentów. Urządzenie to, dzięki współpracy z najpopularniejszymi systemami sprzedażowymi przeznaczone jest do pracy w małym oraz średnim punkcie handlowo-usługowym o średnim natężeniu ruchu. Niewielkie wymiary oraz waga sprawiają, że ta drukarka fiskalna zmieści się na każdym stanowisku sprzedażowym.

Kopia elektroniczna paragonu

Zastosowanie kopii elektronicznej paragonu w postaci zapisu na kartę SD pozwala zapomnieć o obowiązku przetrzymywania ich przez okres zgodny z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Wszystkie wydruki z drukarki fiskalnej przechowywane są na karcie pamięci w środku urządzenia. Pozwala to na wydrukowanie kopii danego dokumentu wprost z drukarki fiskalnej lub poprzez oprogramowanie sprzedażowe zainstalowane na współpracującym z drukarką komputerze. Taka funkcjonalność to nie tylko wygoda pracy oraz bezpieczeństwo, ale także oszczędność. Drukarka zadrukowuje bowiem tylko jedną rolkę papieru wydawaną klientowi. Kopia dla wydawcy zapisywana jest w postaci cyfrowej.

Szybki oraz cichy mechanizm drukujący

Mechanizm drukujący znanej, japońskiej firmy SEIKO zapewnia bardzo szybką, cichą, a przede wszystkim niezawodną pracę urządzenia przez cały okres użytkowania. Wymiana papieru jest dziecinnie prosta i nie trwa dłużej niż 10 sekund. Wszystko to dzięki zastosowaniu mechanizm typu „wrzuć i pracuj„. Zastosowanie szerszej rolki kasowej (57 mm szerokości) pozwala na zaprogramowanie aż 40 znaków w nazwie towaru bądź usługi. Wraz ze specjalnym systemem zagęszczającym wydruk sprawia to, iż paragon fiskalny jest bardziej przejrzysty dla klienta.

Złącza komunikacyjne drukarki Novitus Bono Online

Drukarka fiskalna komunikuje się z zewnętrznymi urządzeniami za pomocą portów USB (1 port) oraz RS-232 (2 porty). Pozwala to na podłączenie wiele urządzeń peryferyjnych, wspomagających sprzedaż. Opcjonalnie można doposażyć urządzenie w moduł Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej, aby pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku sprzedażowym. Czytnik kodów kreskowych będzie niezastąpiony przy nabijaniu towarów na paragon, natomiast waga elektroniczna przy sprzedaży owoców czy warzyw. Akceptując płatności kartą, za pomocą terminala płatniczego zwiększymy potencjalną ilość klientów naszego punktu.

Awaryjne zasilanie

Drukarka standardowo podłączamy zasilaczem sieciowym 230 V. W przypadku awarii zasilania Novitus Bono Online automatycznie przełącza się na zasilanie akumulatorowe, dzięki wymiennej baterii instalowanej w środku urządzenia. Zastosowanie dodatkowego źródła prądu w czasie awarii, pozwala na niezakłóconą pracę do czasu usunięcia usterki.

NIP nabywcy na paragonie

Aktualne przepisy wymagają od sprzętu fiskalnego drukowanie NIPu nabywcy na paragonie, na wyraźne życzenie klienta. Dzięki takiej funkcjonalności paragony wydrukowane przez drukarkę Bono Online na kwotę nieprzewyższającą 450 zł mogą służyć za uproszczoną fakturę. Dodatkowo od 1 lipca 2018 wystawienie faktury do paragonu, będzie możliwe tylko w przypadku, gdy na paragonie będzie wydrukowany numer NIP firmy, na którą mamy wystawić fakturę.

Informacje dodatkowe

Waga 3 kg
Wymiary 30 × 30 × 30 cm
Baza towarów (PLU)

12000

Kolor

Biały, Czarny

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Temperatura pracy

od -10 °C do 40 °C

Producent

Branża

Apteka, Firma usługowa, Gastronomia, Sklep wielobranżowy

1 opinia dla Drukarka fiskalna Novitus Bono Online

  1. Piotr

    Używam tej drukarki fiskalnej wraz z system sprzedażowym Subiekt Nexo i jak do tej pory ten zestaw mnie mnie zawiódł.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *