Drukarka fiskalna Novitus HD Online

3 923,70  brutto 3 190,00  netto

Novitus HD Online to aktualnie najbardziej zaawansowana drukarka fiskalna na rynku. Baza towarowa sięgająca 1 000 000 PLU pozwoli na obsługę nawet największych sklepów. Niezawodny mechanizm drukujący z obcinaczem CITIZEN drukuje paragony z szybkością nawet do 20cm/s, obsługując rolkę kasową o długości 100 m. Kolorowy wyświetlacz pozwala na łatwą identyfikację towarów przez klienta oraz wyświetlanie grafik reklamowych w postaci grafik oraz filmów.

SKU: 53-2 Kategorie: ,
Opis

Stacjonarna drukarka fiskalna

Stacjonarna drukarka HD Online

Novitus HD Online to najnowocześniejsza drukarka fiskalna firmy Novitus. Olbrzymia baza towarowa, jaką jest w stanie pomieścić to urządzenie fiskalne (1 000 000 produktów bądź usług) sprawia, że jest to sprzęt odpowiedni dla dużej, jak i jeszcze rozwijającej się placówki handlowej. Małe, kompaktowe kształty obudowy pozwolą nam zainstalować drukarkę nawet na małym stanowisku sprzedażowym. Dostępne złącza zapewnią odpowiednią komunikację z urządzeniami zewnętrznymi, a wbudowany akumulator pracę przy braku zasilania.

Cyfrowe przechowywanie dokumentów fiskalnych

Kopia elektroniczna w drukarkach fiskalnych to już standard. Producenci Novitus HD Online wyposażyli urządzenie w zapisywanie kopii wszystkich dokumentów na kartę SD umieszczoną we wnętrzu drukarki. Taka funkcjonalność pozwala zapomnieć o obowiązku przechowywania kopii dokumentów fiskalnych, gdyż urządzenie wykonuje to za nas samodzielnie. Dla pełnego bezpieczeństwa zaleca się wykonywanie kopii bezpieczeństwa na inny nośnik zewnętrzny (np. płytę DVD, pen drive, dysk zewnętrzny) przynajmniej raz do roku.

Kopia elektroniczna paragonu

Kolorowe grafiki na wyświetlaczu Novitus HD Online

Kolorowy wyświetlacz drukarki

Drukarka fiskalna Novitus HD Online, jako pierwsze urządzenie na rynku posiada kolorowy wyświetlacz klienta. Powierzchnia 480 x 272 piksela w trybie High Color sprawia, że wyświetlacz można wykorzystywać do wyświetlania grafik oraz filmów informacyjno-reklamowych. Dostępne są modele z ekranem zintegrowanym lub z wolnostojącym (kabel długości 1,25 m).

Zaawansowany system sprzedaży

Dostępne złącza komunikacyjne USB, RS-232 umożliwiają podłączenie czytnika kodów kreskowychwagę elektroniczną czy szufladę kasową. Port LAN z kolei wykorzystamy przy połączeniu wszystkich drukarek fiskalnych w jedną sieć, aby zarządzać nimi z jednego miejsca za pomocą oprogramowania sprzedażowego. Akceptując karty płatnicze za pomocą terminala płatniczego zyskamy automatyzację sprzedaży, przyspieszając tym samym obsługę klientów.

Złącza komunikacyjne drukarki Novitus HD Online

Niezawodny mechanizm drukujący

Drukarka fiskalna komunikuje się z zewnętrznymi urządzeniami za pomocą portów USB (1 port) oraz RS-232 (2 porty). Pozwala to na podłączenie wiele urządzeń peryferyjnych, wspomagających sprzedaż. Opcjonalnie można doposażyć urządzenie w moduł Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej, aby pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku sprzedażowym. Czytnik kodów kreskowych będzie niezastąpiony przy nabijaniu towarów na paragon, natomiast waga elektroniczna przy sprzedaży owoców czy warzyw. Akceptując płatności kartą, za pomocą terminala płatniczego zwiększymy potencjalną ilość klientów naszego punktu.

Logo, NIP klienta oraz kod kreskowy na paragonie

Paragon fiskalny oprócz swojej podstawowej funkcji, może również sprawować funkcje marketingowo-informacyjne. Taką funkcjonalność dają nam wydruki niefiskalne, które pozwalają nam zaprogramować dowolny tekst oraz grafikę w części niefiskalnej paragonu.

Informacje dodatkowe

Waga 4 kg
Wymiary 19,2 × 17,8 × 35 cm
Baza towarów (PLU)

1 000 000

Długość nazwy (PLU)

60 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

9

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba grup towarowych

bez ograniczeń

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

CITIZEN

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

switchowa

Szerokość papieru

57 mm lub 80 mm

Szybkość wydruku

20 cm/s

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

TFT 4,3”, 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy, zintegrowany lub wolnostojący

Producent

Branża

Apteka, Firma usługowa, Gastronomia, Sklep wielobranżowy, Warsztat samochodowy

1 opinia dla Drukarka fiskalna Novitus HD Online

  1. Bartosz

    Drukarka fiskalna idealna do dużego systemu sprzedażowo-kasowego

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *