Emar Printo Line

(1 opinia klienta)

2 390,00  brutto 1 943,09  netto

Mała, stacjonarna drukarka fiskalna od firmy EMAR to urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie wielkość urządzenia ma duże znaczenie. Niewielkie rozmiary (15.8 x 12.9 x 12.8 cm) pozwalają na umiejscowienie urządzenia praktycznie wszędzie. Printo Line, tak jak wszystkie drukarki fiskalne od polskiego producenta posiadają zwiększoną ilość raportów dobowych (do 2000 raportów) stąd też mogą pracować dłużej. Mechanizm drukujący FUJITSU (z systemem „wrzuć i pracuj”) to gwarancja bezawaryjnej pracy przez całość okresu użytkowania urządzenia.

10 w magazynie

SKU: 1086 Kategoria:
Opis

Baza towarowa w EMAR Printo Line

W bazie towarowej drukarki fiskalnej EMAR Printo Line zaprogramujesz wszystkie swoje produkty i usługi, gdyż urządzenie pozwoli Ci skorzystać z 300 000 wolnych pozycji. Taka funkcjonalność pozwala na użytkowanie tego typu modelu drukarki fiskalnej w szerokim spektrum branż, poczynając od osiedlowego sklepu po branżę odzieżową, kończąc na hurtowni kosmetyków.

Łatwy w obsłudze mechanizm drukujący

Każdy operator urządzenia fiskalnego powinien potrafić wymienić papier termiczny w swoim urządzeniu. Zastosowanie mechanizmu FUJITSU z systemem „wrzuć i pracuj” umożliwia łatwą wymianę rolki kasowej w kilka sekund. Pozwala to na nieprzerwaną pracę osób obsługujących, zwiększając przy tym samym komfort klienta w sytuacji gdy to w jego obecności zachodzi wymiana papieru. Printo Line wyposażona jest również w automatyczny obcinacz papieru, który to jest niezbędny przy masowym wydruku paragonów.

Złącza komunikacyjne do innych urządzeń

Drukarka fiskalna od spodu posiada gniazda złącz komunikacyjnych do urządzeń zewnętrznych. W standardzie znajdują się porty Ethernet (opcjonlanie Bluetooth). Możliwe jest również podłączenie za pomocą portów USB oraz RS-232. Mnogość gniazd zewnętrznych pozwala na podłączenie urządzeń takich jak waga elektroniczna, skaner kodów kreskowych czy terminal płatniczy.

Informacje dodatkowe

Waga 1,3 kg
Wymiary 15,8 × 12,9 × 12,8 cm
Producent

1 opinia dla Emar Printo Line

  1. Marian

    Kasa ta przydaje się u mnie w sklepie, gdzie jest mało miejsca na ladzie. Polecam również firmę EF-TAX.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *