Novitus Delio Prime E

2 570,70  brutto

Novitus Delio Prime E to najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca kopię wydruków na elektronicznym nośniku danych. Duża baza towarowa PLU sprawia, że dzięki temu urządzeniu jednoznacznie zidentyfikujesz towar lub usługę w swoim biznesie. Cichy oraz bardzo szybki mechanizm drukujący firmy CITIZEN gwarantuje bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania. Dodatkowe wydruki niefiskalne pozwolą wydrukować dowolny komunikat informacyjno-marketingowy.

Nowoczesna technologia zapisu

Novitus Delio Prime E to najwyższej klasy, zaawansowana technologicznie drukarka fiskalna od polskiego producenta — firmy Novitus. Delio Prime E do pracy wykorzystuje tylko jedną rolkę papieru termicznego, gdyż obowiązkową kopię zapisuje w postaci cyfrowej. Urządzenie wyposażone jest przez producenta w 4 GB kartę SD, która pomieści nawet do 2,5 mln paragonów. Koniec z tysiącami kopii paragonów fiskalnych zapisanych na rolkach papieru, postaw na technologię XXI wieku !

Łatwa identyfikacja asortymentu

W październiku 2013 r. weszły przepisy, zgodnie z którymi bazę świadczonych przez Ciebie usług lub towarów musisz jednoznacznie opisywać. Drukarka Novitus Delio Prime E wyposażona została w możliwość wykorzystania aż 40 znaków do szczegółowego opisu asortymentu. Taka funkcjonalność pozwala na łatwą identyfikację przez klienta oraz sprzedawcę sprzedawanego towaru lub wykonanej usługi.

Duża baza towarowa

Ta drukarka fiskalna została stworzoną z myślą o pracy w dużych placówkach handlowych. Z tego też względu została wyposażona w bazę towarową PLU, która pomieści 150 000 produktów lub usług. Taka pojemność bazy pozwala na precyzyjne opisanie asortymentu każdego sklepu. Już teraz zainwestuj w drukarkę fiskalną, która pomieści cały asortyment Twojego sklepu !

Paragon pełny informacji

Delio Prime E posiada możliwość wydrukowania szeregu dodatkowych informacji na paragonie. Drukowanie numeru NIP na paragonie (również  PESEL czy REGON) już niedługo będzie potrzebne aby otrzymać fakturę VAT. Do celów marketingowych możemy zaprogramować logo graficzne w nagłówku paragonu czy kod QR w jego stopce. Dodatkowo na wydruku niefiskalnym możemy umieścić dowolne informacje, w tym również graficzne (możliwość zaprogramowania do 10 różnych grafik).

Złącza komunikacyjne Novitus Delio Prime E

Drukarka fiskalna została wyposażona w 3 porty RS-232 oraz 1 port USB. Pozwala to na podłączeniu  komputera oraz dodatkowych urządzeń współpracujących. Czytników kodów kreskowych przyda się przy sprzedaży towarów, natomiast waga elektroniczna przy odmierzaniu odpowiedniej gramatury danego towaru. Zautomatyzowany z drukarką terminal płatniczy z kolei, pozwoli nam akceptować płatności elektroniczne. Aby pozbyć się niepotrzebnego okablowania, zainstaluj moduł Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej.

Dodatkowe informacje

Waga 2.8 kg
Wymiary 24 × 17 × 25.5 cm
Baza towarów (PLU)

150000

Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

5

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

CITIZEN

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

switchowa

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 60m

Szybkość wydruku

26 linii/s

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

4 liniowy, alfanumeryczny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Novitus Delio Prime E”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *