Drukarka etykiet TSC DA210

(1 opinia klienta)

813,01  brutto 813,01  netto

Drukarka TSC DA210 to niewielkie, biurowe urządzenie do drukowania etykiet oraz innych wydruków na samoprzylepnych naklejkach. Urządzenie to drukuje metodą termiczną, wypalając laserem odpowiednie informacje oraz obrazki na termoczułej stronie etykiet. Maksymalna szerokość etykiety to 114 mm, natomiast maksymalna długość 2794 mm. Drukarka potrafi pracować z szybkością przekraczającą 15 cm wydruku na sekundę.

SKU: 2000 Kategorie: ,
Opis

Biurowa drukarka etykiet

Drukarka TSC DA210 to niewielkie, biurowe urządzenie do drukowania etykiet oraz innych wydruków na samoprzylepnych naklejkach. Drukarka ta nanosi informacje na papier termoczuły w sposób termiczny (wypala laserem), stąd też użytkowanie tego typu urządzeń jest stosunkowo tanie. Poprzez szybką kalibrację urządzenie dopasowuje się do rozmiaru etykiet, które zostały w niej zainstalowane.

TSC DA210 są używane między innymi do drukowania kodów kreskowych na etykietach produktów czy listów przewozowych w firmach kurierskich oraz sklepach wysyłkowych. Drukarka etykiet znajdzie swoje zastosowanie również w magazynach do ewidencjonowania towaru. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wydrukować szybko „naklejkę” z odpowiednią czarno-białą informacją czy obrazkiem, drukarka etykiet TSC DA210 Ci znajdzie swoje zastosowanie.

Różne rozmiary etykiet do drukarki etykiet TSC DA210

Model TSC DA210 drukuje na etykietach, których szerokość nie przekracza 114 mm, a długość 2794 mm. Prędkość wydruku to aż 152 mm/s. Należy pamiętać o tym, że po zmianie etykiet, drukarkę należy odpowiednio skalibrować — w tym modelu wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji dołączonej do pudełka.

Złącza komunikacyjne

Aby podłączyć drukarkę do komputera czy laptopa wystarczy skorzystać z portu USB 2.0, który znajduje się z tyłu obudowy. Drukarka posiada sterowniki Windows, które przy nowocześniejszych systemach operacyjnych zainstalowanych na komputerze automatycznie zainstalują się po podłączeniu urządzenia poprzez kabel USB.

Materiały eksploatacyjne

W naszym sklepie zamówisz również etykiety termiczne do drukarki etykiet TSC DA210.

Informacje dodatkowe

Metoda druku

Termiczna

Rodzielczość

200 dpi

Szybkość wydruku

15 cm/s

Maksymalna długość etykiety

2794 mm

Maksymalna szerokość etykiety

114 mm

Złącza komunikacyjne

1 x USB

Producent

1 opinia dla Drukarka etykiet TSC DA210

  1. Piotr

    Mała, fajna, drukarka etykiet.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *