FUKUN FK-POS58-DC

(1 opinia klienta)

590,40  brutto 480,00  netto

Drukarka FK-POS58-DC to drukarka niefiskalna pracująca na rolkach termicznych o szerokości 57mm. Niezawodny mechanizm drukujący, który gwarantuje niezakłóconą pracę przez cały okres użytkowania urządzenia, a do tego posiada łatwy mechanizm wymiany papieru  „wrzuć i pracuj”. Urządzenie posiada wbudowany głośnik, który sygnalizuje wydruk nowego paragonu. Maksymalna szybkość druku urządzenia to 250 mm/s. W standardzie znajdziemy złącza LAN, USB typu „B” oraz RS-232.

Opis

Najmniejsza drukarka bonowa

Drukarka bonowa FK-POS58-DC

FK-POS58-FC to tzw. drukarka paragonowa, której producentem jest firma FUKUN. Ta mała drukarka bonowa o wymiarach 13.6 cm x 11.5cm x 13 cm dzięki swoim rozmiarom może być użytkowana wszędzie tam gdzie rozmiar urządzenia ma ogromne znaczenie. Jeśli istnieje taka potrzeba, to możemy powiesić drukarkę w pionie za pomocą dedykowanego wspornika. Urządzenie znajdzie swoich zwolenników wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wydrukowania informacji, które należy przekazać innej osobie. Drukarka ta jest powszechnie użytkowana np. w gastronomii do drukowania bonów na kuchnie czy bar, stąd też często nazywa się te drukarkami bonowymi. Model FK-POS58-DC możemy podłączyć do systemu za pomocą kabla sieciowego („Ethernet”).

Sygnał wydruku FUKUN FK-POS58-DC

Drukarka od FUKUN posiada funkcję sygnału dźwiękowego, który włącza się w momencie wydruku informując zainteresowane osoby o swoim wydruku. Funkcja ta jest szeroko wykorzystywana w gastronomii, gdzie informuje swoim piszczeniem o tym, że kolejne wpłynęło na kuchnię czy bar.

Informacje dodatkowe

Waga 0,8 kg
Wymiary 13,6 × 11,5 × 13 cm
Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 60m

Szybkość wydruku

250 mm/s

Obcinacz papieru

TAK

Złącza komunikacyjne

1x RS232 + 1x USB + 1x LAN

Rodzielczość

200 dpi

Temperatura pracy

od -10 °C do 40 °C

Producent

1 opinia dla FUKUN FK-POS58-DC

  1. Kamila

    Sprawdza się u mnie na kuchni. Polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *