NPOS Thermal C-300

(1 opinia klienta)

642,28  brutto 642,28  netto

Termiczna drukarka paragonowa NPOS Thermal C-300 to nowoczesna oraz wszechstronna drukarka niefiskalna. Swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego wydruku różnego typu dokumentów. Dzięki zastosowaniu dodatkowej pokrywy zabezpieczającej mechanizm wydruku idealnie sprawdzi się w gastronomii drukując zamówienia na kuchnię oraz na bar. Bardzo szybki wydruk (sięgający do 300 mm/s) pozwala na wydrukowanie standardowego dokumentu w mniej niż 0,5 s.

SKU: 2005 Kategoria:
Opis

Nowoczesna drukarka bonowa

Termiczna drukarka paragonowa NPOS Thermal C-300 to nowość od firmy Novitus. Tę niezawodną oraz bardzo łatwą w obsłudze drukarkę bonową wyposażono w dodatkową pokrywę na mechanizm termiczny. Zapobiega to dostawaniu się brudu, kurzu oraz innych nieczystości do środka urządzenia. Bonownik ten został zaprojektowany z myślą o pracy w gastronomii. Sprawdzi się natomiast w każdej branży gdzie jest potrzeba wydrukowania niefiskalnych paragonów czy potwierdzeń.

Kompaktowe wymiary drukarki bonowej

Małe rozmiary tego urządzenia oraz duży wybór złącz komunikacyjnych pozwalają na zainstalowanie NPOS Thermal C-300 w każdy miejscu. Dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość zawieszenia drukarki oraz praca w trybie poziomym. Wszystko to dzięki specjalnym zaczepom z tyłu urządzenia.

Szybki wydruk kwitów

Mechanizm drukujący w NPOS Thermal C-300 potrafi pracować z prędkością aż do 300 mm/s. Pozwala to na wydrukowanie średniej wielkości zamówienia w mniej niż 0,5 s ! Dodatkowo każde zakończenie wydruku może być sygnalizowanie dźwiękiem. Pomaga to w zarejestrowaniu nowego zlecenia. Wszystkie wydruki z Thermal C-300 mogą być maksymalnej rozdzielczości 203 dpi. Maksymalna szerokość wydruku to z kolei 72 mm. Takie parametry pozwalają na dostosowanie wydruków pod własne potrzeby.

Dodatkowe informacje na wydrukach

Oprócz podstawowych wydruków w formie tekstu NPOS Thermal C-300 wydrukuje każdy znak z aż 13 zestawów. Pomaga to maksymalnie spersonalizować drukowaną informację. Urządzenia umożliwia również drukowanie różnych typów kodów kreskowych (EAN-13, EAN-8, Code128) pomocnych w identyfikacji produktów. Do celów marketingowych przyda się również możliwość drukowania kodów QR.

Podłączenie na trzy sposoby

Drukarkę paragonową możemy podłączyć na 3 różne sposoby, wykorzystując dostępne porty komunikacyjne. Do wykorzystania mamy porty USB, RS-232 oraz LAN, które znajdują się w tylnej części obudowy oddzielone specjalnych separatorem.

Zastosowanie drukarki paragonowej NPOS Thermal C-300

NPOS Thermal C-300 znajdzie swoje zastosowanie w gastronomii, drukując zamówienia na kuchnię czy na bar. Współpracuje ona z wszystkimi dostępnymi drukarkami fiskalnymi. Wydrukuje również potwierdzenie sprzedaży lub informacji o skupie waluty w kantorach. Funkcjonalność tej drukarki sprawdzi się również w firmach usługowych przy potwierdzeniu zamówień.

Informacje dodatkowe

Waga 1,78 kg
Wymiary 19,8 × 14,8 × 13,8 cm
Metoda druku

Termiczna

Rozdzielczość

203 dpi

Szybkość wydruku

do 30 cm/s

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

Obcinacz papieru

TAK

Producent

1 opinia dla NPOS Thermal C-300

  1. Piotr

    Bardzo dobra drukarka paragonowa. Piszczy oraz swieci gdy wydrukuje bon. Polecam ! 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *