NPOS Thermal T-260

860,00  brutto

NPOS Thermal T-260 to termiczna drukarka paragonowa szczególnie polecana do branży gastronomicznej. Bardzo wydajny system drukujący potrafi pracować z szybkością sięgającą aż do 30 cm wydruku na sekundę. Obcinacz papieru sprawia, że urządzenie to jest bardzo przyjazne użytkownikowi. Nowoczesny design pozwala na umieszczenie tej drukarki na wyeksponowanych stanowiskach sprzedażowych.

SKU: 112 Kategoria:

Wszechstronna drukarka bonowa

NPOS Thermal T-260 to termiczna drukarka paragonowa, która dzięki swojej funkcjonalności oraz małym rozmiarom znajdzie zastosowanie w każdym miejscu. Nowoczesny design pozwala na umieszczenie tej drukarki na wyeksponowanych stanowiskach sprzedażowych. Na uwagę zasługuje również obcinacz papieru, który ułatwia pracę z tym urządzeniem.

Ponadprzeciętna szybkość

Thermal T-260 potrafi drukować z prędkością sięgającą aż do 30 cm/sek, co czyni ją jedną z najszybciej drukujących urządzeń tego typu na rynku. Pozwala to na błyskawiczne realizowanie zamówień, chociażby na kuchni czy barze. Drukarka ta współpracuje z rolkami termicznymi o szerokości 78 mm, natomiast maksymalna dostępna szerokość wydruku to 72 mm, przy rozdzielczości 203 DPI.

Dodatkowe informacje na wydrukach

Drukarka bonowa NPOS Thermal T-260 zapewnia Ci korzystanie z aż 13 zestawów różnych znaków, aby spersonalizować wygląd wydruku. Urządzenie to umożliwia również drukowanie kodów kreskowych, w tym kodów QR. Taka funkcjonalność pozwala na wydrukowanie dowolnego komunikatu informacyjno-marketingowego.

Podłączenie na 3 sposoby

NPOS Thermal T-260 posiada 3 złącza komunikacyjneUSB, RS-232 oraz Ethernet. Wybór spośród tych dostępnych złącz pozwala na podłączenie Thermala T-260 do różnych konfiguracji sprzętowych.

Filmy prezentujące funkcjonalność NPOS Thermal T-260 przy współpracy z Novitus Next

Adnotacja na kuchnie

Zamówienie na kuchnię

Dodatkowe informacje

Waga 1.48 kg
Wymiary 18.5 × 14 × 13.4 cm
Metoda druku

Termiczna

Rozdzielczość

203 dpi

Szybkość wydruku

do 30 cm/s

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

Obcinacz papieru

TAK

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “NPOS Thermal T-260”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *