SAM4s Ellix 30

830,00  brutto 674,80  netto

SAM4s Ellix 30 to drukarka niefiskalna, która została skonstruowana z myślą o pracy w gastronomii. Wyposażona w głośnik, sygnalizuje wydrukowanie nowego bonu charakterystycznym dźwiękiem. Drukarka ta umożliwia wydruk z prędkością do 18 cm/s, a wbudowany obcinacz papieru ułatwia odrywanie kolejnych zamówień. Wyposażona w trzy porty komunikacyjne: USB, RS-232 oraz LAN umożliwia podłączenie do każdego urządzenia zewnętrznego.

Brak w magazynie

SKU: 109 Kategoria:
Opis

Kuchenna drukarka bonowa

SAM4s Ellix 30 to drukarka bonowa/paragonowa wykorzystująca do swojej pracy technologię druku termicznego. Funkcjonalność taka zmniejsza koszty eksploatacji, gdyż do wydruku używa papieru termicznego. Małe rozmiary oraz możliwość montażu na ścianie pozwalają na zainstalowanie tej drukarki wszędzie tam gdzie jest niezbędna.

Szybki wydruk oraz sygnalizacja dźwiękowa

Model ten może się pochwalić wydrukiem szybkością wydruku sięgającą do 18 cm/s. Dodatkowo w czasie drukowania bonu możliwa jest sygnalizacja dźwiękowa. Funkcja ta przydaje się w zatłoczonych oraz hałaśliwych miejscach. Dodatkowym atutem tej drukarki bonowej jest obcinacz papieru.

Złącza komunikacyjne

Drukarka termiczna SAM4s Ellix 30 posiada 3 interfejsy, którymi możemy podłączyć się do innych urządzeń zewnętrznych. Do dyspozycji mamy porty Ethernet, USB oraz RS-232.

Informacje dodatkowe

Waga 3 kg
Wymiary 30 × 30 × 30 cm
Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SAM4s Ellix 30”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *