Xprinter XP-C260-L

999,00  brutto

Xprinter XP-C260-L to termiczna drukarka paragonowa dedykowana do pracy w gastronomii. Zastosowanie dodatkowej pokrywy zapobiega dostawaniu się kurzu, pyłu, brudu a przede wszystkim tłuszczu do wnętrza mechanizmu drukującego. Szybki wydruk (sięgający do 26 cm/s) pozwala na błyskawiczne wydrukowanie zamówienia. W standardzie znajdują się 3 złącza komunikacyjne: RS-232USB oraz LAN.

SKU: 100 Kategoria: Tag:

Drukarka paragonowa do zamówień

Xprinter XP-C260-L to termiczna drukarka paragonowa dedykowana do pracy w branży gastronomicznej. Producent zadbał o jej kompaktowe kształty oraz małe rozmiary — dzięki temu możliwa jest jej instalacja nawet na niewielkiej przestrzeni. Dodatkowe wyposażenie w postaci pokrywy na mechanizm drukujący chroni drukarkę przed pyłem, brudem oraz tłuszczem. Model ten jest szczególnie polecany do pracy w systemie Storyous na Novitus Next.

Szybki wydruk bonów

Drukarki firmy Xprinter charakteryzują się niezawodnością oraz bardzo szybkim mechanizmem wydruku. Drukarka ta potrafi drukować z prędkością do 26 cm/s, dzięki czemu pojedynczy bon będzie gotowy w mniej niż sekundę. Taka funkcjonalność usprawnia oraz przyspiesza pracę np. na kuchni. Xprinter XP-C260-L wyposażony jest również w obcinacz papieru.

Dostępne złącze komunikacyjne

Model XP-C260-L posiada dostępne 3 złącza komunikacyjne za pomocą których, możemy podłączyć drukarkę do urządzenia zewnętrznego. W standardzie są to porty RS-232USB oraz LAN,  które znajdują się z tyłu obudowy. Specjalny separator z tyłu urządzenia umożliwia prawidłową organizacje kabli.

 

Dodatkowe informacje

Waga 1.7 kg
Wymiary 19 × 14 × 12 cm
Metoda druku

Termiczna

Rodzielczość

203 dpi

Szybkość wydruku

do 26 cm/s

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

Obcinacz papieru

TAK

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Xprinter XP-C260-L”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *