Kasa fiskalna leasing

W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość zakupu kasy fiskalnej w leasing. Na wszystkie leasingowane urządzenia, otrzymasz dodatkowo zwrot z Urzędu Skarbowego za zakup swojej pierwszej kasy fiskalnej. Dodatkowo umożliwiamy leasingowanie:

Wszystkie dokumenty związane z taką formą finansowania załatwisz w ciągu kilkunastu minut nie odchodząc od komputera – nie potrzebujesz wypełniania ani dostarczania żadnych dokumentów.

Jak uzyskać kasę fiskalną w leasing?

Aby przygotować indywidualną ofertę na formę finansowania kasy fiskalnej, jaką jest leasing, przygotuj proszę swój adres e-mail, nr NIP oraz numer telefonu. Możesz samodzielnie wygenerować taką ofertę korzystając z przycisku z prawej strony Weź leasing teraz. Jeśli chcesz abyśmy Ci pomogli w tej kwestii zadzwoń do nas pod numer 732-242-126 a nasz konsultant Ci pomoże.

Jak wygenerować ofertę leasingową na kasę fiskalną samodzielnie?

Aby samodzielne wygenerować wniosek na leasing kasy fiskalnej (lub innego urządzenia z oferty naszego sklepu) przejdź proszę na kartę interesującego Ciebie produktu, np. Farex ONline PRO 300. Następnie kliknij przycisk WEŹ LEASING TERAZ, który znajduje się na karcie produktu. W razie problemów z generatorem wniosków, skontaktuj się z nami.

Instrukcja jak samodzielnie wygenerować wniosek leasingowy

Przykładowa oferta leasingowa

Przykładowa oferta leasingowa na kasę fiskalną

Kasa fiskalna na 12 miesięcy

Powyżej przykładowa kalkulacja drukarki fiskalnej w leasing dla urządzenia Farex ONline PRO 300 na 12 miesięcy. Do powyższych kwot związanych z tym rodzajem finansowania zakupu urządzenia fiskalnego w naszej firmie, nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat.

Co to jest leasing finansowy?

Konstrukcja umowy finansowania leasingu jest bliźniaczo podobna do umowy kredytu bądź zakupu na raty. Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest to, że faktura zakupu wystawiona jest na Twoją firmę i to Ty jesteś właścicielem danego sprzętu. To pozwoli Ci na “wrzucenie w koszty” towaru, który w ten sposób został zakupiony jeśli jego wartość nie przekracza 3 500 zł netto. Powyżej tej kwoty musisz skorzystać z leasingu operacyjnego (uprzednio skontaktuj się proszę z nami pod numerem telefonu 732-242-126).

Powyższe rozwiązanie leasingu finansowego pozwoli Ci na otrzymanie zwrotu kwoty wydatkowej na zakup kasy fiskalnej od Urzędu Skarbowego.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, lub po prostu chcesz o coś dopytać — skontaktuj się z nami!