Kasy fiskalne Osielsko


Kasy fiskalne w Osielsku

Jeśli prowadzisz firmę w Osielsku i poszukujesz sklepu, gdzie będziesz mógł zakupić kasę fiskalną koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy urządzenia wszystkich największych polskich producentów, które są dopuszczone do ewidencjonwania sprzedaży przez Ministerstwo Finansów. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego modelu kasy rejestrującej, która będzie odpowiadała na potrzeby Twojej firmy. Poniżej znajdziesz najczęściej używane modele kas online, drukarek online (oraz współpracujących z nimi programów sprzedażowo-magazynowych). Dopełnieniem wszystkiego będzie czytnik kodów kreskowych, waga elektroniczna i/lub terminal płatniczy.

Kasy online w Osielsku


Kasy online to nowe urządzenia rejestrujące sprzedaż, które muszą w ściśle określony sposób łączyć się poprzez internet z serwerami rządowymi oraz przekazać w ten sposób informacje o sprzedaży. Wszystkie sprzedawane przez nas kasy fiskalne w Osielsku łączą się z internetem za pomocą kabla podłączanego do routera, poprzez Wi-Fi albo posiadają swój własny internet łącza się z siecią komórkową (GPRS). To do klienta finalnie należy decyzja, którą metodą kasa online będzie realizowała obowiązkowe wysyłanie danych.

Drukarki fiskalne dla firm w Osielsku


Do bardziej zaawansowanych zadań, a przede wszystkich do prowadzenia polityki magazynowej, tj. szczegółowej ewidencji co „weszło” a co „wyszło” z magazynu polecamy drukarki fiskalne online wraz z dedykowanym systemem sprzedażowo-magazynowym. Są to profesjonalne programy, które we współpracy z drukarką paragonów stworzą stanowisko sprzedażowe niczym nie odbiegające tym ze sklepów wielkopowierzchniowych. Aby jeszcze sprawniej obsługiwać klientów dobrym pomysłem będzie doposażenie stanowiska w czytnik kodów kreskowych oraz terminal płatniczy. Zadzwoń do nas i przekonaj się jakie możliwości sprzedażowe możemy dla Ciebie przygotować w Osielsku!

Brak dodatkowych opłat


Proste oraz przejrzyste cenniki oraz nieskomplikowane umowy są najlepsze! Dlatego też nie doliczamy dodatkowych opłat – u nas wszystko otrzymasz w cenie. Wszystkie niezbędne dane na kasie fiskalnej zaprogramujemy za darmo, a następnie nauczymy Cię jej obsługi. Bezpłatnie podłączymy Twoje urządzenie do sieci internet oraz skonfigurujemy wysyłkę do Centralnego Rezpotyrium Kas – tak jak wymagają tego przepisy. Pokażemy Ci również w jaki sposób możesz uzyskać zwrot do 700 zł, który przesługuje na pierwsze urządzenie fiskalne. Abyś mogła/mógł zacząć sprzedawać od razu otrzymasz od nas rolki termiczne na start.

W cenie kasy otrzymasz u nas


Programowanie urządzenia
Programowanie urządzenia
Szkolenie z obsługi
Szkolenie z obsługi
Fiskalizacja urządzenia
Fiskalizacja urządzenia
Pomoc z dokumentami
Pomoc w US
Darmowe rolki na start
Darmowe rolki na start

Konsultant do Twojej dyspozycji


Jeśli nadal nie wiesz, jaka kasa fiskalna będzie dla Ciebie odpowiednia skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy. Mamy wieloletnie doświadczenie, więc pomożemy Ci we wszelkich formalnościach m.in.:
– wybierzemy najkorzystniejszy model urządzenia fiskalnego
zarejestrujemy kasę fiskalną w Urzędzie Skarbowym oraz pomożemy uzyskać zwrot na zakup urządzenia
– i wiele wiele więcej

Wiktor Soszyński
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 533-861-666

Kup kasę onlinę z dowozem do Twojej firmy!


Przyjedziemy pod wskazany adres i zainstalujemy zakupiony przez Ciebie sprzęt – wtedy też będziesz mieć pewność, że wszystko działa tak jak powinno. Jeśli przedtem chciałbyś obejrzeć wszystkie dostępne rozwiązania fiskalne oraz możliwości jakie te urządzenia prezentują odwiedź proszę nasz oddział w Bydgoszczy, który znajduje się przy ulicy Gdańskiej 46. Jesteśmy dostępni dla Ciebie w dni robocze od 09:00 do 17:00.

Oddział Bydgoszcz


Ul. Gdańska 46
85-006 Bydgoszcz

tel. 732-242-126
pon. – pt. 9:00 – 17:00

Opinie o nas

94 opinie

  • Avatar Edyta Radowicz ★★★★★ 2 lata temu
    Polecam profesjonalną i rzetelną obsługę. Mimo, że o kasach i terminalach nie wiedziałam nic otrzymałam dostosowana do moich potrzeb ofertę. Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.

94 opinie

  • Avatar Adrian Riedel ★★★★★ 2 lata temu
    Profesjonalnie, szybko i rzeczowo, tak mogę ocenić współpracę z firmą EF-TX. Serdecznie polecam

94 opinie

  • Avatar Aleksandra Miś ★★★★★ miesiąc temu
    Super usługa i doradztwo. Panowie nawet kilka tygodni po zakupie kasy pomogli, gdy pojawił się problem, także zdecydowanie polecam.