Kasy fiskalne Swarzędz


W naszej firmie zaopatrzysz się w kasy fiskalne w Swarzędzu. Znajdziesz u nas kasy fiskalne z kopią elektroniczną oraz te najnowsze – kasy fiskalne online. Urządzenia te połączone z serwerami rządowymi, spełniają najnowsze wymogi wobec urządzeń fiskalnych. Aktualnie są to jedyne kasy fiskalne, na które otrzymasz ulgę w postaci 700 zł. Kasy fiskalne sprzedawane w Swarzędzu służą lokalnym przedsiębiorcom do prowadzenia działalności punktów handlowo-usługowych z różnych branż. Te i inne urządzenia fiskalne online dopasowane do danej branży znajdziesz w dziale „rozwiązań fiskalnych.„. Zadzwoń do naszego konsultanta i dowiedz się jakie urządzenie fiskalne w Swarzędzu będzie odpowiednie dla Ciebie.

Kasy fiskalne w Swarzędzu

Kasy fiskalne online w Swarzędzu


Na rynku są dostępne dwa rodzaje kas fiskalnych – kasy online oraz kasy z zapisem elektronicznym. Te pierwsze urządzenia są aktualnie wypierane przez te drugie, na mocy odpowiednich rozporządzeń. Główną funkcją kas fiskalnych online, jest wysyłanie za pomocą internetu wszystkich informacji dotyczących sprzedaży do serwerów rządowych gdzie są następnie analizowane. Aktualnie tylko na ten typ kasy fiskalnej przysługuje zwrot postaci 700 zł. Kasy fiskalne z elektronicznym zapisem są powoli wycofywane z rynku, a w niektórych branżach są odpowiednie terminy na wymianę starych urządzeń, na te typu online. Więcej na terminów wymiany kas fiskalnych przeczytasz w naszym artykule.

Kasa fiskalna bez dodatkowych kosztów


Nie pobieramy dodatkowych kosztów przy zakupie kasy fiskalnej. Cena produktu obejmuje zaprogramowanie urządzenia pod Twoja firmę. Nauczymy Cię również obsługi urządzenia poprzez przeszkolenie na miejscu bądź telefonicznie. Na koniec, gdy już będziesz wszystko potrafił/potrafiła zafiskalizujemy urządzenie, tzn. na stałe wpiszemy tam Twój nr NIP. Po tym wszystkim pomożemy Ci również uzyskać zwrot 700 zł od Urzędu Skarbowego oraz otrzymasz do nas darmowe rolki na start.

Programowanie urządzenia
Programowanie urządzenia
Szkolenie z obsługi
Szkolenie z obsługi
Fiskalizacja urządzenia
Fiskalizacja urządzenia
Pomoc z dokumentami
Pomoc w US
Darmowe rolki na start
Darmowe rolki na start

Kup z dostawą do Twojej firmy


Nasz serwisant dojedzie do Twojej firmy i zainstaluje kasę fiskalną wprost u Ciebie w firmie! Jeśli jednak chciałbyś nas odwiedzić w naszym oddziale w Poznaniu to zapraszamy serdecznie do naszego punktu sprzedaży mieszczącego się przy ulicy Głogowskiej 176 w Poznaniu.Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu

Po zakupie kasy fiskalnej z kopią elektroniczną a następnie jej fiskalizacji otrzymasz od nas zgłoszenie, które należy doręczyć/dosłać do odpowiedniego Urzędu Skarbowego. Posiadając swoją firmę zarejestrowaną w Swarzędzu, należysz zapewne do I US w Poznaniu, którego dane teleadresowe znajdziesz obok. Po złożeniu takiego zgłoszenia, otrzymasznumer ewidencyjny swojego urządzenia, który należy nanieść do książki serwisowej oraz na obudowę kasy fiskalnej.

W przypadku urządzeń typu kasy online wszystko dzieje się automatycznie przy fiskalizacji (zgłoszenie oraz nadanie numeru ewidencyjnego) i trzeba już tego robić tak jak w przypadku kas z kopią elektroniczną. Po fiskalizacji otrzymasz do nas wszystkie niezbędne informacje.

Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu

ul. Dolna Wilda 80
61-501 Poznań
email:
[email protected]
telefon
61 657 87 87