Kasy fiskalne Żnin


Kasy fiskalne w Osielsku

Przepisy zmuszają Cię do zakupu kasy fiskalnej i szukasz jej w Żninie? W naszym asortymencie znajdziesz te najprostsze urządzenia rejestrujące, dla bardziej wymagających albo gotowe stanowiska sprzedaży. Prezentowane poniżej urządzenia posiadają zróżnicowane funkcjonalności oraz konkretne parametry. U nas otrzymasz modele o niewielkich rozmiarach, użytkowane w handlu mobilnym oraz mniejszych firmach, jak i rozwiązania do większych punktów handlowo-usługowych. Dla wygody posegregowalismy sprzedawane przez nas kasy fiskalne pod względem najczęściej wybieranych w różnych branżach.

Proste kasy fiskalne online


Proste kasy fiskalne online zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprostować wymogom urządzeń online (np. podłączenie do Centralnego Repozytorium Kas) oraz aby posiadać podstawowe funkcjonalności sprzedażowe. Są to modele, które najczęściej są używane przez właścicieli do małych puntków handlowo-usługowych, np. fryzjerek, kosmetyczek, firm budowlanych czy lekarzy. Charakteryzują się nieskomplikowaną budową, małymi rozmiarami oraz intuicyjnością obsługi.

Kasy online dla wymagających w Żnin


Dla przedsiębiorców, którzy oczekują od swojego urządzenia fiskalnego nie tylko drukowania paragonów, przygotowaliśmy zestawienie modeli do bardziej wymagających zadań. Kasy te posiadają wiekszą ilość portów komunikacyjnych do współpracy z innymi urządzeniami, takimi jak terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych czy elektroniczna waga. Taka kooperacja urządzeń sprawia, że możemy stworzyć stanowisko sprzedażowe, które bardzo ułatwia oraz przyspiesza obsługę klientów – szczególnie przydatne w sklepach oraz większych punktach handlowo-usługowych.

Drukarki fiskalne oraz systemy sprzedażowe


Do zadań specjalnych należą drukarki fiskalne, które wraz z połączeniem z odpowiednim programem sprzedażowo-magazynowym stwarzają nieograniczone wręcz możliwości. Jeśli chcesz stworzyć cennik na podstawie stałej marży lub narzutu, wygenerować raport najbardziej dochodowych produktów, albo wysyłać personalizowaną wiadomość na adres mailowy klienta wprost po zakupie to jest to możliwe! Skontaktuj się z nami a stworzymy indywidualny zestaw spełniający Twoje potrzeby.

Systemy sprzedażowe w Żninie

Bez niepotrzebnych opłat


Wierzymy, że dobrze poinformowany klient to podstawa, dlatego tę samą zasadę stosujemy przy cenach za nasze produkty oraz usługi. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przygotowanie urządzenia do pracy. W cenie zaprogramujemy na kasie nagłówek, stawki VAT oraz do 30 pozycji sprzedawanych produktów lub usług. Posiadamy swoje własne filmy z obsługi kas fiskalnych, które znajdziesz na naszym kanale na YouTubie, natomiast na życzenie klienta przeprowadzimy szkolenie z obsługi dla właściciela firmy oraz dla pracowników. Za darmo zafiskalizujemy Twoje urządzenie oraz połączymy je z serwerami rządowymi, a na koniec pomożemy w wypełnieniu formularza na zwrot 700 zł w przypadku zakupu pierwszej kasy fiskalnej na daną firmę.

W cenie kasy otrzymasz u nas


Programowanie urządzenia
Programowanie urządzenia
Szkolenie z obsługi
Szkolenie z obsługi
Fiskalizacja urządzenia
Fiskalizacja urządzenia
Pomoc z dokumentami
Pomoc w US
Darmowe rolki na start
Darmowe rolki na start

Dedykowany specjalisty


Zakup kasy fiskalnej to nie lada przeprawa przez gąszcz przepisów, a także mnogość dostępnych modeli oraz możliwości. Jeśli najzwyczajniej w świecie się w tym gubisz, to skontaktuj się z naszym specjalistą pod numerem telefonu widocznym poniżej. Przeprowadzi Cię przez cały proces oraz odpowie na wszelkie pytania, gdyż robi to codziennie 🙂
Zadzwoń do Wiktora, a pomoże Ci on między innymi w:
– wybraniu najkorzystniejszego modelu urządzenia fiskalnego
zarejestrowaniu kasy fiskalnej w Urzędzie Skarbowym oraz pomożemy Ci uzyskać zwrot na zakup urządzenia
– i wiele wiele więcej

Wiktor Soszyński
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 533-861-666

Dostarczymy wprost pod Twoje drzwi!


Obsługujemy naszych klientów w taki sam sposób w jaki to My chcielibyśmy być obsłużeni, tak więc jeśli chcesz abyśmy przyjechali oraz zainstalowali urządzenie fiskalne wprost u Ciebie w firmie to daj nam znać! Z racji tego, że wszystkie modele nie zmieszczą się nam w aucie, zachęcamy do ich obejrzenia w naszym Oddziale w Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej 46. Jesteśmy otwarci codziennie w dni robocze od 09:00 do 17:00.

Oddział Bydgoszcz


Ul. Gdańska 46
85-006 Bydgoszcz

tel. 732-242-126
pon. – pt. 9:00 – 17:00

Opinie o nas

94 opinie

  • Avatar Klaudia Dudziak ★★★★★ 2 lata temu
    Sklep EF-TAX wybraliśmy spośród kilkunastu dostępnych tego typu sklepów w Poznaniu, ponieważ zachęciła Nas atrakcyjna oferta sprzedażowa, miła, fachowa i bardzo pomocna obsługa sklepu. Szybkie szkolenie, prosta w obsłudze kasa. Błyskawiczy … More help desk ! Zaangażowanie pracownika sklepu i jakość udzielanych odpowiedzi wygrała ! Polecam w 100% !

94 opinie

  • Avatar RETINVEST Adrian Riedel ★★★★★ 2 lata temu
    Profesjonalnie, szybko i rzeczowo, tak mogę ocenić współpracę z firmą EF-TX. Serdecznie polecam

94 opinie

  • Avatar Monika Woźniak ★★★★★ 2 lata temu
    Bardzo polecam, profesjonalna obsługa i stały kontakt.