Promocja!

Datecs WP-50 WiFi Online

1 499,00  brutto 1 218,70  netto

Dzięki zastosowaniu modułu WiFI kasa pozwala na bezprzewodowe łączenie się z CRK. Brak routera WiFi w lokalu to nie problem! Kasa jest również przystosowania do korzystania z mobilnego Hot-Spotu dostępnego na większości telefonów

Datecs WP-50 WiFi – mobilna kasa online

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w ofercie tego producenta wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową. Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

Zastosowane interfejsy komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej poprzez standard WiFi.

Starannie opracowana konstrukcja urządzenia jak i bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych oraz funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się dla handlu obwoźnego, usług świadczonych przez warsztaty samochodowe czy wulkanizacyjne, lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki. Kasa znajduje zastosowanie również w rejestracji usług budowlanych oraz sprzedaży paliw stałych np. węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Idealna do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie, gry, place zabaw.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Datecs WP-50 WiFi Online”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *