Datecs WP-50 GPRS

1 659,27  brutto 1 349,00  netto

Starannie opracowana konstrukcja urządzenia jak i bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych oraz funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się dla handlu obwoźnego, usług świadczonych przez warsztaty samochodowe czy wulkanizacyjne, lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki. Kasa znajduje zastosowanie również w rejestracji usług budowlanych oraz sprzedaży paliw stałych np. węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Datecs WP-50 – kasa fiskalna z własnym internetem

Datecs WP-50 to kasa fiskalna on-line, która została zaprojektowana do pracy mobilnej. Urządzenie to posiada stosunkowo małe rozmiary, a zastosowanie wydajnej baterii litowo-polimerowej pozwala na jej długie użytkowanie, nawet bez zewnętrznego źródła zasilania. Producent zadbał również o to, aby jej użytkownik nie martwił się o dostępność połączenia internetowego w miejscu sprzedaży. Kasa fiskalna w standardzie posiada wbudowany moduł GSM oraz kartę SIM do połączenia się z siecią komórkową. Użytkownik tej kasy fiskalnej musi tylko zadbać o to, aby w miejscu sprzedaży była dostępna sieć komórkowa.

Połączenie z serwerem rządowym

Zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi kas fiskalnych online urządzenia te, w ściśle określonym harmonogramie muszą łączyć się z serwerem rządowym (tzw. Centralne Repozytorium Kas) oraz przesyłać tam dane o transakcjach na kasie fiskalnej. Datecs WP-50 realizuje ten obowiązek poprzez zastosowanie wbudowanego modułu GSM oraz karty SIM włożonej do środka urządzenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż użytkownik po prostu włącza urządzenie, sprawdza czy kasa połączyła się z siecią komórkową a następnie użytkuje urządzenie.

Kompaktowe urządzenie

Urządzenie to dzięki swojej niewielkiem wadze (0,60 kg) oraz niewielkim rozmiarom (tylko 88 x 200 x 74 mm) jest jednym z najmniejszych urządzeń fiskalnych dostępnych na rynku. Gumowy spód obudowy zapewnia pewny chwyt urządzenia, tak potrzeby przy pracy mobilnej. Ergonomiczny układ przycisków zapewnia wygodę użytkowania, a mocny akumulator pozwala pracować długo na zasilaniu bateryjnym.Wszystkie te cechy połączone w całość dają urządzenie, które jest bardzo chętnie wykorzystywane przez kosmetyczki, warsztat samochodowy czy do rejestracji usług czasowych takich jak parkingi, place zabaw, etc.

Dodatkowe informacje

Baza towarów (PLU)

12000

Długość nazwy (PLU)

42 znaki

Waga

0,60 kg

Kolor

Biały, Czarny

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Temperatura pracy

od -10 °C do 40 °C

Wymiary urządzenia

88 x 200 x 74 mm

Liczba stawek VAT

7

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Datecs WP-50 GPRS”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *