Promocja!

Farex ONline PRO 300 WIFI

1 549,00  brutto 1 259,35  netto

Kasa fiskalna online Farex PRO 300 to nowoczesne urządzenie rejestrujące, dopasowane do wymogów ustawy dla kas fiskalnych online. PRO 300 łączy się z internetem za pomocą WIFI. Małe wymiary sprawiają, że kasa ta znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sprzedaży mobilnej. Zastosowanie aż 5 portów komunikacyjnych sprawi natomiast, że Farex PRO 300 z powodzeniem może być używana, jako część większego systemu kasowo-sprzedażowego w dużym sklepie.

1 w magazynie (może być zamówiony)

Farex ONline PRO 300 - pierwsza kasa online

Mając doświadczenie we wdrażaniu podobnych urządzeń na zagranicznych rynkach, Farex stworzył linie urządzeń ONline PRO. Kasa fiskalna Farex ONline PRO 300 jest jednym z pierwszych urządzeń na na polskim rynku, które spełnia wymogi nowych przepisów dla kas fiskalnych online. Kasy z linii ONline PRO to połączenie funkcjonalności, ergonomii pracy oraz nowoczesnego designu. Oprogramowanie kasy, oprócz obowiązkowego przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas umożliwia zdalną aktualizację przez producenta.

Komunikacja z internetem

Farex ONline PRO 300 w swojej standardowej wersji zapewnia transfer danych poprzez standardowe złącze Ethernet (internet stacjonarny „po kablu”). Połączenie z internetem w ten sposób pozwala na spełnianie obowiązku wysyłania informacji do Centralnego Repozytorium Kas. Dla użytkowników używających kasy fiskalnej mobilnie jest dedykowana wersja z łącznością za pomocą telefonii komórkowej – Farex Online PRO 300 GSM.

PRO 300 to ergonomia pracy

Kasa fiskalna wyposażona jest w przejrzysty, dwuliniowy wyświetlacz LCD zapewniający komfort pracy operatora. Zamontowano w niej mechaniczną, 29-przyciskową klawiaturę, na której umieszczono dodatkowo skróty do najważniejszych funkcjonalności kasy. W rezultacie otrzymaliśmy bardzo funkcjonalne urządzenie fiskalne.  Ogromna baza towarów (10 000 PLU) zapewnia wystarczająco miejsca do zaprogramowania wszystkich sprzedawanych produktów. Dopełnieniem powyższego jest system ładowania papieru metodą „wrzuć i pracuj”.

Komunikacja z innymi urządzeniami

Nawet tak małe urządzenie może stać się wielofunkcyjnym stanowiskiem sprzedażowym. Wszystko to dzięki temu, że PRO 300 posiada aż w 5 portów komunikacyjnych (3x RS 232, 1x USB, 1x PC). Do tej kasy fiskalnej online podłączymy dla przykładu skaner kodów kreskowych do przyspieszenia identyfikacji produktów, czy wagę elektroniczną dla poprawnego ważenia produktów.

Kasa fiskalna online PRO 300 posiada uniwersalny protokół komunikacyjny dla terminali płatniczych. Pozwala to na podłączenie dowolnego terminala płatniczego dostępnego na polskim rynku. Podłączenie terminala kart płatniczych do urządzenia fiskalnego umożliwia przyspieszenie oraz automatyzacje sprzedaży. Kwota należności za towaru lub usługi automatycznie pojawia się na terminalu płatniczym. Następnie terminal oczekuje na autoryzację klienta (poprzez zbliżenie karty płatniczej lub wsunięcie karty oraz wpisanie nr PIN) aby zrealizować zakup. W rezultacie, po zaakceptowaniu transakcji przez bank drukowane jest potwierdzenie na terminalu płatniczym oraz paragon fiskalny na kasie.

Dodatkowe wyposażenie

Dodatkowe informacje

Baza towarów (PLU)

3000

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Farex ONline PRO 300 WIFI”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *