Kasa fiskalna Datecs WP-50 GPRS 3L

(1 opinia klienta)

1 799,00  brutto 1 462,60  netto

Starannie opracowana konstrukcja urządzenia jak i bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych oraz funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się dla handlu obwoźnego, usług świadczonych przez warsztaty samochodowe czy wulkanizacyjne, lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki. Kasa znajduje zastosowanie również w rejestracji usług budowlanych oraz sprzedaży paliw stałych np. węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Opis

Datecs WP-50 GPRS – mobilna kasa online

Datecs WP-50 to kasa fiskalna on-line, która została zaprojektowana do pracy mobilnej. Urządzenie to posiada stosunkowo małe rozmiary, a zastosowanie wydajnej baterii litowo-polimerowej pozwala na jej długie użytkowanie, nawet bez zewnętrznego źródła zasilania. Producent zadbał również o to, aby jej użytkownik nie martwił się o dostępność połączenia internetowego w miejscu sprzedaży. Kasa fiskalna w standardzie posiada wbudowany moduł GSM oraz kartę SIM do połączenia się z siecią komórkową (36 miesięcy za darmo). Użytkownik tej kasy fiskalnej musi tylko zadbać o to, aby w miejscu sprzedaży była dostępna sieć komórkowa.

Datecs WP-50 z własnym internetem

Połączenie z serwerem rządowym

Zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi kas fiskalnych online urządzenia te, w ściśle określonym harmonogramie muszą łączyć się z serwerem rządowym (tzw. Centralne Repozytorium Kas) oraz przesyłać tam dane o transakcjach na kasie fiskalnej. Datecs WP-50 realizuje ten obowiązek poprzez zastosowanie wbudowanego modułu GSM oraz karty SIM włożonej do środka urządzenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż użytkownik po prostu włącza urządzenie, sprawdza czy kasa połączyła się z siecią komórkową a następnie użytkuje urządzenie.

Kompaktowe urządzenie

Datecs WP-50 to kompaktowe urządzenie

Urządzenie to dzięki swojej niewielkim wadze (0,60 kg) oraz niewielkim rozmiarom (tylko 88 x 200 x 74 mm) jest jednym z najmniejszych urządzeń fiskalnych dostępnych na rynku. Gumowy spód obudowy zapewnia pewny chwyt urządzenia, tak potrzeby przy pracy mobilnej. Ergonomiczny układ przycisków zapewnia wygodę użytkowania, a mocny akumulator pozwala pracować długo na zasilaniu bateryjnym. Wszystkie te cechy połączone w całość dają urządzenie, które jest bardzo chętnie wykorzystywane przez kosmetyczki, warsztat samochodowy czy do rejestracji usług czasowych takich jak parkingi, place zabaw, etc.

Informacje dodatkowe

Waga 0,60 kg
Wymiary 20 × 8,8 × 7,4 cm
Kolor

Biały, Czarny

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Temperatura pracy

od -10 °C do 40 °C

Liczba stawek VAT

7

Producent

Darmowy internet na 36 msc

TAK

Połączenie z internetem

GPRS, LAN

Branża

Firma usługowa, Gastronomia, Kosmetyczka, Lekarz, Prawnik

1 opinia dla Kasa fiskalna Datecs WP-50 GPRS 3L

  1. Slawek

    Bardzo fajne, małe urządzenie z własnym dostępem do internetu przez 3 lata. Polecam !

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…