Kasa fiskalna Aclas KOS_ON LAN

(1 opinia klienta)

1 450,00  brutto 1 178,86  netto

Niewielkie rozmiary oraz lekka obudowa to znaki szczególne kasy fiskalne on-line Aclas Kos_ON. Urządzenie to było zaprojektowane z myślą o sprzedaży mobilnej, natomiast mnogość posiadanych funkcji sprawia, że znajdzie swoje zastosowanie w małych punktach handlowo-usługowych. Kasa ta dostępna jest w trzech modelach, które są wyspecjalizowane do łączności z internetem w określony sposób: LAN, Wi-Fi oraz GSM.

Opis

Aclas KOS_ON – mała kasa fiskalna

Aclas KOS_ON - mała kasa fiskalna online

Aclas KOS_ON jako kasa fiskalna charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami oraz małą wagą. Projektanci zadbali również o to aby kasa fiskalna była poręczna, stąd też bardzo dobrze sprawdza się jako kasa przenośna. Bardzo wytrzymały akumulator sprawia, że kasa może długo pracować bez dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. KOS_ON posiada również specjalne zabezpieczenie szczeliny wydruku, które chroni mechanizm drukujący przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Kasa ta z powodzeniem sprawdzi w sprzedaż mobilnej – tj. parkingach, stoiskach targowych czy sprzedaży obwoźnej.

Łączność z internetem

Aby realizować nowe przepisy dotyczące kas fiskalnych on-line firma Aclas wyposażyła swój podstawowy model kasy KOS_ON w port typu Ethernet. Dostępne są również modele, które korzystają z technologii Wi-Fi oraz z technologii GSM, są to odpowiednio modele Aclas KOS_ON Wi-Fi oraz Aclas KOS_ON GPRS. Pamiętaj o tym, że obowiązkiem posiadacza kasy fiskalnej jest dbanie o to aby kasa fiskalna typu online miała dostęp do sieci Internet, bez względu na wybrany sposób technologii. W ten sposób kasa w ściśle określonym harmonogramie łączy się z serwerami rządowymi i wymienia dane dotyczące sprzedaży, raportów, etc., realizując swoje obowiązki.

Łączność z internetem kasy KOS_ON

Złącza komunikacyjne do innych urządzeń

Łączność z internetem kasy KOS_ON

Założeniem producentów było stworzenie niewielkiej kasy fiskalnej do obsługi mobilnej, ale mimo to urządzenie sprawdzi się również w małym oraz średnim punkcie handlowo-usługowym. Pozwala na to przede wszystkimduża ilość złącz komunikacyjnych, które pozwalają rozszerzyć funkcjonalność tego urządzenia. Podłączenie czytnika kodów kreskowych pozwoli naskanowanie kodów wprost z produktów przyspieszając sprzedaż. Waga elektroniczna natomiast będzie nieodzowna przy sprzedaży produktów sypkich oraz takichsprzedawanych „na wagę”.

Informacje dodatkowe

Waga 0,57 kg
Wymiary 20,1 × 10,3 × 6,7 cm
Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

36

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba grup towarowych

99

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

termiczny

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

membranowa

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 30m

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

2 liniowy, alfanumeryczny

Złącza komunikacyjne

1x RS232 + 1x USB + 1x LAN

Producent

Połączenie z internetem

LAN

Branża

Firma usługowa, Kosmetyczka, Lekarz, Prawnik, Warsztat samochodowy

1 opinia dla Kasa fiskalna Aclas KOS_ON LAN

  1. Leszek Mariański

    Mała, fajna kasa fiskalna, chyba najtańsza aktualnie na rynku. Polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…