Kasa fiskalna Farex ONline PRO 300

(2 opinie klienta)

1 500,00  brutto 1 219,51  netto

Kasa fiskalna online Farex PRO 300 to nowoczesne urządzenie rejestrujące, dopasowane do wymogów ustawy dla kas fiskalnych online. PRO 300 łączy się z internetem za pomocą portu Ethernet. Małe wymiary sprawiają, że kasa ta znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sprzedaży mobilnej. Zastosowanie aż 5 portów komunikacyjnych sprawi natomiast, że Farex PRO 300 z powodzeniem może być używana, jako część większego systemu kasowo-sprzedażowego w dużym sklepie.

Brak w magazynie

Opis

Farex ONline PRO 300 – pierwsza kasa online

Mając doświadczenie we wdrażaniu podobnych urządzeń na zagranicznych rynkach, Farex stworzył linie urządzeń ONline PRO. Kasa fiskalna Farex ONline PRO 300 jest jednym z pierwszych urządzeń na na polskim rynku, które spełnia wymogi nowych przepisów dla kas fiskalnych online. Kasy z linii ONline PRO to połączenie funkcjonalności, ergonomii pracy oraz nowoczesnego designu. Oprogramowanie kasy, oprócz obowiązkowego przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas umożliwia zdalną aktualizację przez producenta.

Pierwsza kasa online - Farex Online PRO 300

Komunikacja z internetem

Komunikacja z internetem kasy Farex Pro 300

Farex ONline PRO 300 w swojej standardowej wersji zapewnia transfer danych poprzez standardowe złącze Ethernet (internet stacjonarny „po kablu”). Połączenie z internetem w ten sposób pozwala na spełnianie obowiązku wysyłania informacji do Centralnego Repozytorium Kas. Dla użytkowników używających kasy fiskalnej mobilnie jest dedykowana wersja z łącznością za pomocą telefonii komórkowej – Farex Online PRO 300 GSM.

PRO 300 to ergonomia pracy

Kasa fiskalna wyposażona jest w przejrzysty, dwuliniowy wyświetlacz LCD zapewniający komfort pracy operatora. Zamontowano w niej mechaniczną, 29-przyciskową klawiaturę, na której umieszczono dodatkowo skróty do najważniejszych funkcjonalności kasy. W rezultacie otrzymaliśmy bardzo funkcjonalne urządzenie fiskalne. Ogromna baza towarów (10 000 PLU) zapewnia wystarczająco miejsca do zaprogramowania wszystkich sprzedawanych produktów. Dopełnieniem powyższego jest system ładowania papieru metodą „wrzuć i pracuj”.

Zestaw z terminalem płatniczym

W ramach Polski Bezgotówkowej dostępne są terminale płatnicze całkowicie za darmo przez 12 miesięcy. Pozwala to na rozpoczęcie akceptacji płatności elektronicznych w swojej firmie. Z doświadczenia wiemy, że już raz zainstalowany terminal płatniczy w firmie zostaje w przedsiębiorcą na znacznie dłużej. Klienci docenią wygodę jaką jest na pewno możliwość płatności kartą.

Terminal płatniczy z kasą fiskalną Farex PRO 300

Współpraca z urządzeniami peryferyjnymi

Urządzenia peryferyjne do PRO 300

Nawet tak małe urządzenie może stać się wielofunkcyjnym stanowiskiem sprzedażowym. Wszystko to dzięki temu, że PRO 300 posiada aż w 5 portów komunikacyjnych (3x RS 232, 1x USB, 1x PC). Do tej kasy fiskalnej online podłączymy dla przykładu skaner kodów kreskowych do przyspieszenia identyfikacji produktów, czy wagę elektroniczną dla poprawnego ważenia produktów.

Informacje dodatkowe

Waga 0,76 kg
Wymiary 19 × 10,1 × 7,2 cm
Producent

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

10

Kopia paragonu

elektroniczna

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

stykowa

Współpraca z szufladą

TAK

Połączenie z internetem

LAN

Branża

Firma usługowa, Gastronomia, Kosmetyczka, Lekarz, Obiekty sportowe, Prawnik, Warsztat samochodowy

Możliwość ratalna PRO300

TAK

2 opinie dla Kasa fiskalna Farex ONline PRO 300

  1. Anna

    Mała, fajna kasa fiskalna, która łączy się z internetem po kablu. Polecam!

  2. Studio Uroda

    Idealnie sprawdziła się w moim salonie kosmetycznym, polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *