Kasa fiskalna Novitus Mała Online

(1 opinia klienta)

1 832,70  brutto 1 490,00  netto

Novitus Mała Online to stacjonarna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na nośniku elektronicznym. Dwuliniowe, dodatkowo podświetlane, wyświetlacze zapewniają stały dostęp do aktualnie przeprowadzanych operacji na kasie fiskalnej. Duże przyciski na klawiaturze zapewniają komfort pracy dla operatora. Klawisze te opcjonalnie można doposażyć w gumową nakładkę, aby przystosować kasę do pracy w trudnych warunkach. Mechanizm drukujący pracuje w systemie „wrzuć i pracuj”, co pozwala na szybką wymianę papieru nawet przy kliencie.

1 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Sprawdzony model — nowa wersja Novitus Mała Online

Kasa fiskalna Mała Online to nowa, zaawansowana technologicznie wersja, sprawdzonego już przez lata modelu od Novitusa. Produkt ten zaopatrzony w elektroniczną kopię paragonu realizuje obowiązek posiadania duplikatu wydawanych paragonów, zapisując je na karcie SD. Taki sposób wykorzystania nowych technologii w sprzedaży zmniejsza ilość użytkowanych materiałów eksploatacyjnych tylko do jednej rolki kasowe. Novitus Mała Online dzięki takiemu zastosowaniu wydaje paragony trwalsze oraz bardziej przejrzyste.

Novitus Mała Online z kartą SD

Łączność z internetem

Kasa fiskalna Novitus Mała Online, tak jak wszystkie kasy fiskalne od firmy Novitus w standardzie została wyposażona w port Ethernet do podłączenia internetu „po kablu”. Dodatkowo kasę fiskalną można rozszerzyć o moduł WiFi pozwalający na łączność bezprzewodową z internetem.

Ulepszona funkcjonalność kasy Novitus Mała Online

Novitus Mała Online ulepszona funkcjonalność

Dzięki wprowadzeniu modyfikacji istniejącego już oraz przetestowanego przez rynek modelu kasy fiskalnej uzyskano nową jakość. Długość nazwy towaru lub usługi wydłużono do 40 znaków, co pozwala na dokładniejszy opis, oraz precyzyjniejszą identyfikację asortymentu. Przy zastosowaniu szerszej rolki papieru, możliwe jest wydrukowanie grafiki w nagłówku paragonu, odróżniając nasz paragon od setek  innych. Kasa ta posiada również możliwość wydrukowania identyfikatora nabywcy na paragonie klienta w postaci numeru NIP, PESEL, REGON, etc.

Przyjazny mechanizm drukujący

Kasa fiskalna Novitus Mała Online została wyposażona w japoński, najnowocześniejszy mechanizm drukujący typu „wrzuć i pracuj”, który zapewnia bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania. Dodatkowym plusem jest łatwość wymiany papieru, cały proces nie powinien zająć nam dłużej niż kilka sekund. Koniec z niecierpliwym wyczekiwaniem przez klienta, aż wymienimy materiały eksploatacyjne w kasie.

Ergonomiczna klawiatura

Klawiatura użyta w tej kasie fiskalnej charakteryzuje się łatwością użytkowania. Duże, wyraźne klawisze ułatwiają komfort pracy, a ich osobne rozstawienie zmniejsza ilość pomyłek spowodowanych poprzez naciśnięcie niewłaściwego klawisza. W sytuacji,  której urządzenie fiskalne będzie użytkowane w niesprzyjających warunkach (brud, wilgoć, pył) warto zaopatrzyć się w gumową nakładkę.

Współpraca z terminalem płatniczym

Mała Online dzięki połączeniu z dedykowanym terminalem płatniczym staje się stanowiskiem kasowym, które niczym nie odstaje od tych w sklepach wielkopowierzchniowych. Po wprowadzeniu wszystkich produktów, bądź usług na urządzenie fiskalne należy wybrać „Karta” przy wyborze płatności. Kasa fiskalna automatycznie prześle wartość kwoty do terminala płatniczego a po zrealizowaniu płatności wydrukuje paragon oraz potwierdzenie z terminala płatniczego.

Novitus Mała Online z terminalem płatniczym

Współpraca z innymi urządzeniami

Novitus Mała Online z urządzeniami dodatkowymi

Złącza komunikacyjne użyte w tym modelu pozwalają na swobodną rozbudowę stanowiska sprzedażowego o takie urządzenia jak: waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych czy terminal płatniczy. Korzystając z takich możliwości rozbudowy sprzętu, zyskujemy całkowicie nową funkcjonalność. Dzięki automatycznej komunikacji kasy fiskalnej z terminalem płatniczym zyskujemy na szybkości transakcji, a także eliminujemy ryzyko popełnienia błędu przez kasjera. Skaner kodów kreskowych przyspieszy nam wyszukiwanie towaru w bazie, a waga elektroniczna będzie niezastąpionym elementem np. w warzywniaku czy w sklepie typu second-hand.

Informacje dodatkowe

Waga 1,5 kg
Wymiary 21,5 × 19,4 × 10,5 cm
Baza towarów (PLU)

3000

Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

19

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba grup towarowych

42

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

FUJITSU

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

switchowa, alfanumeryczna

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 30m

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

2 liniowy, alfanumeryczny

Producent

Połączenie z internetem

LAN

Branża

Gastronomia, Sklep wielobranżowy

1 opinia dla Kasa fiskalna Novitus Mała Online

  1. Paweł

    Bardzo dobrze urządzenie do małego punktu handlowo-usługowego

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *