Novitus Nano Online GSM

2 078,70  brutto 1 690,00  netto

Kasa Novitus Nano Online GSMjest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim rynku! Wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie. Wersja GSM pozwala na łączenie się z CRK z dowolnego miejsca bez konieczności zapewniania dodatkowego źródła internetu.

Opis

Novitus Nano Online – lider mobilności

Kasa fiskalna od tego polskiego producenta jest najchętniej wybieranym przenośnym urządzeniem rejestrującym wśród wszystkich dostępnych na rynku urządzeń. Zawdzięcza to między innymi swoim kieszonkowym wymiarom oraz niewielkiej wadze. Dzięki dodatkowym wyposażeniom w postaci ładowarki samochodowej, a także specjalnie zaprojektowanym etui, Novitus Nano Online jest wręcz stworzona do pracy na zewnątrz. Dopełnieniem tego wszystkiego jest potężny akumulator, pozwalający wydrukować do 10 000 paragonów bez zewnętrznego źródła zasilania.

Novitus Nano Online jako lider mobilności

Zapewniona łączność z repozytorium

Novitus Nano Online - moduł WiFi

Zgodnie z nowymi przepisami kasy fiskalne online, w tym również Novitus Nano Online musi posiadać stały dostęp do internetu. Nie rzadziej niż co 2 godziny, a w uzasadnionych przypadkach częściej, kasa Nano Online wysyła informacje do rządowego serwera. Standardowo kasa fiskalna posiada złącze LAN, jednak może być rozszerzona o moduł GSM. Jest to bardzo wygodna funkckjonalność tego urządzenia, gdyż nie musimy martwić się o internet w miejscu sprzedaży. Tam gdzie posiadamy zasięg telefoniczn kasa również będzie posiadać dostęp do internetu. Moduł GSM jest wykorzystywany również jako zapasowe łączę internetowe w sytuacji, gdy np. sieć LAN ulegnie awari..

Niewielkie rozmiary oraz ergonomia pracy

Nano Online dzięki swoim rozmiarom (5,8 cm x 9,4 cm x 22,9 cm)  znajdzie zastosowanie miejscach, w których szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty oraz ergonomia pracy. Z powodzeniem użytkowana jest: w gabinetach lekarskich, małych oraz średnich sklepach, kancelariach prawnych czy gabinetach kosmetycznych. Intuicyjnie zaprojektowane menu, duży wyświetlacz oraz możliwość zaprojektowania klawiszy szybkiej sprzedaży sprawią, że codzienne użytkowanie tego urządzenia stanie się przyjemnością.

Novitus Nano Online - małe rozmiary

Komunikacja z innymi urządzeniami

Poprzez zastosowanie złącz komunikacyjnych typu USB oraz RS-232 w łatwy sposób możemy podpiąć do kasy fiskalnej czytników kodów kreskowych, wagę elektroniczną czy terminal płatniczy. Novitus Nano Online możemy wyposażyć opcjonalnie w moduł Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z komputerem, rozwiązanie takie zaoszczędzi nam plątaniny kabli na stanowisku sprzedażowym.

NIP na paragonie

Novitus Nano Online - nr NIP nabywcy

Kasa fiskalna Novitus Nano Online jak wszystkie urządzenia nowego typu posiadaja możliwość wydrukowania nr NIP nabywcy na paragonie. Zgodnie z nowymi przepisami jest to koniecznie w sytuacji w której klient chciałby otrzymać fakturę VAT w przyszłości. Paragon z nr NIP nabywcy z kwotą poniżej 450 zł stanowi również tzw. fakturę uproszczoną i z uznawana jest za dokument księgowy równoważny z fakturą VAT.

Połączenie z terminalem płatniczym

Nano Online po połączeniu z dedykowanym terminalem płatniczym (tzw. PinPad) stanowi swoistego rodzaju kasoterminal. Dzięki takiemu zestawowi otrzymamy, niskim kosztem, funkcjonalność sporych systemów sprzedażowych. Wystarczy wprowadzić paragon (tak jak robi się to zwykle) i przy wyborze płatności wybrać “Karta”. Informacja o należnej kwocie do pobrania automatycznie pojawi się na terminalu płatniczym. Po autoryzacji i zaakceptowaniu przez bank płatności klienta, paragon wydrukuje się automatycznie wraz z potwierdzeniem z terminala płatniczego.

Novitus Nano Online z terminalem płatniczym

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Novitus Nano Online GSM”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *