Kasa fiskalna Novitus Nano Online

(3 opinie klienta)

1 832,70  brutto 1 490,00  netto

Novitus Nano Online to pierwsza na rynku mobilna kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Urządzenie to dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ergonomiczną obudową, bardzo dobrym akumulatorem oraz dużym wyświetlaczem jest najczęściej wybieraną przenośną kasą fiskalną. Dzięki intuicyjnie zaprogramowanym menu, a także łatwością wymiany papieru kasa ta, to idealny wybór dla osób nigdy wcześniej niekorzystających z tego typu urządzeń. Dodatkowo dzięki klawiszom szybkiej sprzedaży, zaakceptujesz transakcję za naciśnięciem jednego przycisku.

7 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Novitus Nano Online – lider mobilności

Kasa fiskalna od tego polskiego producenta jest najchętniej wybieranym przenośnym urządzeniem rejestrującym wśród wszystkich dostępnych na rynku urządzeń. Zawdzięcza to między innymi swoim kieszonkowym wymiarom oraz niewielkiej wadze. Dzięki dodatkowym wyposażeniem w postaci ładowarki samochodowej, a także specjalnie zaprojektowanym etui, Novitus Nano Online jest wręcz stworzona do pracy na zewnątrz. Dopełnieniem tego wszystkiego jest potężny akumulator, pozwalający wydrukować do 10 000 paragonów bez zewnętrznego źródła zasilania.

Novitus Nano Online jako lider mobilności

Zapewniona łączność z repozytorium

Novitus Nano Online - łączność z internetem

Zgodnie z nowymi przepisami kasy fiskalne online, w tym również Novitus Nano Online musi posiadać stały dostęp do internetu. Nie rzadziej niż co 2 godziny (w uzasadnionych przypadkach częściej) kasa Nano Online wysyła informacje do rządowego serwera. Standardowo kasa fiskalna posiada złącze LAN, jednak może być rozszerzona o moduł wifi. Zalecamy zastosowanie dwóch technologii na raz, gdyż w razie awarii stacjonarnego internetu mamy zabezpieczenie w postaci Wi-Fi. Aktualnie wiele smartfonów posiada funkcję udostępniania internetu – w razie awarii może być to bardzo przydatne narzędzie.

Niewielkie rozmiary oraz ergonomia pracy

Nano Online dzięki swoim rozmiarom (5,8 cm x 9,4 cm x 22,9 cm)  znajdzie zastosowanie miejscach, w których szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty oraz ergonomia pracy. Z powodzeniem użytkowana jest: w gabinetach lekarskich, małych oraz średnich sklepach, kancelariach prawnych czy gabinetach kosmetycznych. Intuicyjnie zaprojektowane menu, duży wyświetlacz oraz możliwość zaprojektowania klawiszy szybkiej sprzedaży sprawią, że codzienne użytkowanie tego urządzenia stanie się przyjemnością.

Novitus Nano Online - małe rozmiary

Komunikacja z innymi urządzeniami

Novitus Nano Online z czytnikiem kodów kreskowych

Poprzez zastosowanie złącz komunikacyjnych typu USB oraz RS-232 w łatwy sposób możemy podpiąć do kasy fiskalnej czytników kodów kreskowych, wagę elektroniczną czy terminal płatniczy. Novitus Nano Online możemy wyposażyć opcjonalnie w moduł Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z komputerem, rozwiązanie takie zaoszczędzi nam plątaniny kabli na stanowisku sprzedażowym.

NIP na paragonie na Novitus Nano Online

Kasa fiskalna Novitus Nano Online jak wszystkie urządzenia nowego typu posiadają możliwość wydrukowania nr NIP nabywcy na paragonie. Zgodnie z nowymi przepisami jest to koniecznie w sytuacji w której klient chciałby otrzymać fakturę VAT w przyszłości. Paragon z nr NIP nabywcy do kwotą poniżej 450 zł jest tzw. fakturę uproszczoną i uznawana jest za dokument księgowy równoważny z fakturą VAT.

Połączenie Novitus Nano Online z terminalem płatniczym

Nano Online po połączeniu z dedykowanym terminalem płatniczym (tzw. PinPad) stanowi swoistego rodzaju kasoterminal. Dzięki takiemu zestawowi otrzymamy, niskim kosztem, funkcjonalność sporych systemów sprzedażowych. Wystarczy wprowadzić paragon (tak jak robi się to zwykle) i przy wyborze płatności wybrać „Karta”. Informacja o należnej kwocie do pobrania automatycznie pojawi się na terminalu płatniczym. Po autoryzacji i zaakceptowaniu przez bank płatności klienta, paragon wydrukuje się automatycznie wraz z potwierdzeniem z terminala płatniczego.

Novitus Nano Online z terminalem płatniczym

Informacje dodatkowe

Waga 0,65 kg
Wymiary 22,9 × 9,4 × 5,6 cm
Baza towarów (PLU)

3000

Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

23

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba grup towarowych

42

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

FUJITSU

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

switchowa, silikonowa

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 30m

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

2 liniowy, alfanumeryczny

Złącza komunikacyjne

1x RS232 + 1 x USB

Producent

Połączenie z internetem

LAN

Branża

Firma usługowa, Kosmetyczka, Lekarz, Obiekty sportowe, Prawnik

3 opinie dla Kasa fiskalna Novitus Nano Online

  1. Ania

    Super produkt!! Kasa małych rozmiarów, z wytrzymałym akumulatorem, intuicyjna i łatwa w obsłudze 😉 polecam!!

  2. Michalina

    Dopiero zaczynam pracę z tą kasą, ale jest niewielka i wydaje się być łatwa w obsłudze, więc czego chcieć więcej 😉

  3. Natalia

    Mała, poręczna kasa fiskalna, którą w łatwy sposób można połączyć z terminalem płatniczym. SUper!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *