Kasa fiskalna Farex ONline PRO 600 Wi-Fi

(1 opinia klienta)

1 749,00  brutto 1 421,95  netto

Farex ONline PRO 600 to stacjonarna kasa fiskalna online, która spełnia wszystkie wymogi dotyczących nowych kas fiskalnych obowiązujących od 2019 r. Została ona zaprojektowana z myślą o ergonomii pracy operatora. Duży wyświetlacz LCD usprawnia pracę kasjera oraz zapobiegnie pomyłkom przy kasowaniu. 6 portów komunikacyjnych sprawia, że do Farex ONline PRO 600 możemy podłączyć wszelkie niezbędne urządzenia dodatkowe (terminal płatniczy, wagę elektroniczną czy skaner kodów kreskowych). PRO 600 może łączyć się z internetem bezprzewodowo za pomocą WIFI.

Brak w magazynie

Opis

Farex ONline PRO 600 Wi-Fi – stacjonarna kasa online

Farex ONline PRO 600 to nowoczesna kasa fiskalna stworzona przez firmę Edata Polska. Urządzenie to spełnia wymogów nowych przepisów dla kas fiskalnych online. Linia produktów ONline PRO to mariaż nowoczesnego designu, ergonomii pracy oraz przydatnych funkcjonalności. Model PRO 600 idealnie sprawdzi się w warunkach stacjonarnych. Współpracuje on z różnymi urządzeniami peryferyjnymi (waga elektroniczna, skaner kodów kreskowych, etc.). Połączenie z internetem jest realizowane za pomocą portu Ethernet albo łączności komórkowej GSM.

Farex ONline PRO 600 jako stacjonarna kasa fiskalna online

Wymiana danych z Centralnym Repozytorium Kas

Komunikacja z Repozytorium w kasie Farex ONline PRO 600

Kasa fiskalna łączy się z serwerami rządowymi za pomocą LAN, wypełniając tym samym obowiązek wymiany niezbędnych danych. Dostępny jest również model PRO ONline 600 GSM, który łączy się za pośrednictwem telefonii komórkowej oraz model z WIFI. Wykorzystanie zabezpieczenia w postaci dodatkowej sieci GSM zwiększa bezpieczeństwo w przypadku obowiązkowego połączenia z siecią internet, które wymusza na użytkowników Ministerstwo Finansów.

Drukowanie kodów kreskowych

Wszystkie kasy fiskalne z serii ONline PRO posiadają możliwość drukowanie kodów kreskowych w formacie EAN. Funkcja ta, jest szczególnie przydatna dla firm, które nie posiadają standardowej drukarki etykiet. Umożliwia ona wydrukowanie małej etykiety z ceną oraz kodem kreskowym do odczytania za pomocą czytnika kodów kreskowych.

Wygoda pracy z kasą PRO 600

Wszystkie podzespoły tego modelu kasy fiskalnej są wykonane z myślą o ergonomii pracy osoby jej obsługującej. Duże, mechaniczne klawisze ułatwiają oraz przyspieszają wprowadzanie danych. Czteroliniowy wyświetlacz LCD zapobiega pomyłkom oraz zapewnia komfort pracy w każdym warunkach. Farex ONline PRO 600 posiada bardzo szybki mechanizm drukujący oraz prosty system ładowania papieru typu „wrzuć i pracuj”.

Współpraca z innymi urządzeniami

Farex ONline PRO 600 posiada aż 6 portów do komunikowania się z urządzeniami zewnętrznymi. Podłączenie skanera kodów kreskowych oraz wagi elektronicznej sprawi, iż małym kosztem uzyskamy spory system kasowo-sprzedażowy do naszego punktu sprzedaży. Uzupełnieniem tego, może być podłączenie terminala płatniczego do realizowania płatności bezgotówkowych.

Porty komunikacyjne w Farex ONline PRO 600

Informacje dodatkowe

Możliwość ratalna PRO600

TAK

1 opinia dla Kasa fiskalna Farex ONline PRO 600 Wi-Fi

  1. Piotr

    Dobra kasa z dużymi klawiszami.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…