Kasa fiskalna Novitus ONE Online Wi-Fi

2 447,70  brutto 1 990,00  netto

Kasa fiskalna Novitus One Online Wi-Fi to prawdziwy smartfon wśród dostępnych kas fiskalnych na rynku. Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu, które można edytować wprost z internetu, a także możliwości spersonalizowania wyglądu menu, urządzenie to nie ma konkurencji na rynku. Małe, kompaktowe urządzenie z mnogością funkcji oraz portami komunikacyjnymi do podłączania urządzeń zewnętrznych, znajdzie zastosowanie w każdym biznesie.

Opis

Mała, dotykowa kasa fiskalna online

Novitus One Online Wi-Fi to najnowsza kasa fiskalna od firmy Novitus. Urządzenie to łączy w sobie funkcję smartfona oraz kasy fiskalnej. Duży, 5 calowy, ekran obsługiwany za pomocą dotyku, może zostać spersonalizowany pod danego użytkownika. Dzięki niewielkim gabarytom, urządzenie to może być użytkowane wszędzie tam, gdzie potrzeba niezawodnej kasy fiskalnej. Niech jej małe rozmiary nie zmylą użytkownika co do jej funkcjonalności! Urządzenie to posiada rozbudowany system sprzedaży oraz podstawową funkcjonalność systemu Android. Sprawdź poniżej jakie funkcję są najczęściej wykorzystywane przez użytkowników.

Novitus One Online Wi-Fi - dotykowa kasa fiskalna

Zarządzanie z internetu kasą Novitus One Online WIFI

Kasa fiskalna Novitus One może być zarządzana z dowolnego miejsca na świecie za pomocą systemu NoviCloud. System ten pozwala na dodawanie, usuwanie, kategoryzowanie produktów, oraz wiele innych funkcji. NoviCloud zapisuje również wszystkie paragony, które kiedykolwiek zostały wydrukowane na kasie fiskalnej, tak więc mamy łtwy dostęp do ich kopii.

Faktura wprost z kasy fiskalnej

Faktura wprost z Novitus One Online WIFI

Wydrukowanie faktury VAT dla klienta jeszcze nigdy nie było tak proste! Novitus One Online WIFI posiada połączenie z bazą polskich przedsiębiorców GUS, dzięki temu wystarczy znać numer NIP klienta – wszystkie pozostałe dane zostaną automatycznie zaimportowane. Urządzenie posiada możliwość wydrukowania faktury do paragonu, samodzielnej faktury, a także faktury gastronomicznej. Przy wykorzystaniu wbudowanej obsługi skrzynki pocztowej, istnieje możliwość wysłania faktury VAT wprost na adres mailowy klienta.

Mnogość aplikacji

Na kasie fiskalnej zainstalowane są podstawowe aplikacje sytemu Android. Znajdziemy tam między innymi przeglądarkę internetową, YouTube’a czy klient poczty elektronicznej. Pomocnym narzędziem może okazać się również program do zdalnego połączenia Team Viewer, który może być wykorzystywany np. przez serwis kas fiskalnych.

Współpraca z terminalem płatniczym

Podłączenie terminala płatniczego do kasy fiskalnej Novitus One Online WIFI daje nam możliwość przeprowadzania transakcji przy płatności kartą w bardzo szybki oraz bezpieczny sposób. Kwota wynikająca z zapłaty jest w sposób automatyczny przenoszona na PinPad urządzenia, dzięki temu zyskujemy na czasie oraz mamy pewność, że nie pomyliliśmy się co do kwoty należności. Taka współpraca, tych dwóch urządzeń sprawia, że uzyskaliśmy funkcjonalność sporego systemu sprzedażowego za niewielkie pieniądze.

Współpraca terminala płatniczego z Novitusem One Online

Współpraca z innymi urządzeniami

Porty komunikacyjne w Novitus One Online WIFI

Kasa ONE posiada wszystkie niezbędne złącza komunikacyjne, do których możemy podłączyć urządzenia zewnętrzne zwiększające lub przyspieszące sprzedaż. Port Ethernet w standardzie, zapewnia bezproblemową łączność z internetem, wymieniająć w ten sposób niezbędne rzeczy z serwerem Centralnego Repozytorium Kas. Poprzez porty USB podłączysz wagę elektroniczną czy czytnik kodów kreskowych, które to będą wspomagały Twoją sprzedaż.

Informacje dodatkowe

Waga 0,67 kg
Wymiary 20,7 × 9,2 × 5,1 cm
Baza towarów (PLU)

nieograniczone

Mechanizm drukujący

FUJITSU

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Producent

Połączenie z internetem

LAN, Wi-Fi

Branża

Firma usługowa, Gastronomia, Kosmetyczka, Lekarz, Obiekty sportowe, Prawnik, Warsztat samochodowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kasa fiskalna Novitus ONE Online Wi-Fi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…