Aclas KOS E

1 100,00  brutto 894,31  netto

KOS E od firmy Aclas to kasa fiskalna stworzona do pracy w mobilnych warunkach. Dzięki niewielkim wymiarom, wydajnemu akumulatorowi i zabezpieczeniu szczeliny wyjścia papieru kasa ta jest naturalnie predestynowana do użytku wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność. Parkingi, stoiska targowe i inne miejsca o ograniczonej przestrzeni sprzedażowej to naturalne środowiska pracy KOS E.

10 w magazynie

Kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu

Bogata funkcjonalność

Rozbudowane raportowanie z dowolnych zakresów czasowych, automatyczne naliczanie rabatów czy blokada cen dla konkretnych produktów to tylko wybrane funkcje spośród ogromu opcji jakie oferuje Aclas Kos E. Nie zabrakło też dodatkowej opcji dla przedsiębiorców, którzy wymagają numeru NIP zapisanego na paragonie. Urządzenie sprawdzi się też idealnie w miejscach w których kilka osób pracuje jednocześnie. Dzięki rozbudowanemu systemowi kasjerów i uprawnień możesz skutecznie rozgraniczyć dostęp i obrót każdego z użytkowników.

Wytrzymała w każdej sytuacji

Nasze urządzenie nie bez podstawy zyskała miano idealnej kasy przenośnej. Jej lekka i wytrzymała konstrukcja, pojemny akumulator oraz odpinany pasek na szyję plasują Kos E w czołówce najlepszych urządzeń przeznaczonych do sprzedaży mobilnej.

(Nie) zapomnisz o formalnościach

Zdarzyło Ci się zapomnieć wydrukować raport dobowy? Dzięki Kos E taka sytuacja już się nie powtórzy. Kasa sama zasygnalizuje kiedy należy wykonać raport dobowy. Dodatkowo urządzenie przypomni Ci o konieczności wykonania ustawowego przeglądu technicznego dla kas rejestrujących.

Dodatkowe informacje

Waga0.57 kg
Wymiary10.5 × 20.1 × 6.7 cm
Baza towarów (PLU)

5 000

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aclas KOS E”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *