Novitus Nano E

1 709,70  brutto 1 390,00  netto

Novitus Nano E to pierwsza na rynku mobilna kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Urządzenie to dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ergonomiczną obudową, bardzo dobrym akumulatorem oraz dużym wyświetlaczem jest najczęściej wybieraną przenośną kasą fiskalną. Dzięki intuicyjnie zaprogramowanym menu, a także łatwością wymiany papieru kasa ta, to idealny wybór dla osób nigdy wcześniej niekorzystających z tego typu urządzeń. Dodatkowo dzięki klawiszom szybkiej sprzedaży, zaakceptujesz transakcję za naciśnięciem jednego przycisku.

10 w magazynie

Opis

Novitus Nano E — lider mobilności

Kasa fiskalna od tego polskiego producenta jest najchętniej wybieranym przenośnym urządzeniem rejestrującym wśród wszystkich dostępnych na rynku urządzeń. Zawdzięcza to między innymi swoim kieszonkowym wymiarom oraz niewielkiej wadze. Dzięki dodatkowym wyposażeniem w postaci ładowarki samochodowej, a także specjalnie zaprojektowanym etui, Novitus Nano E jest wręcz stworzona do pracy na zewnątrz. Dopełnieniem tego wszystkiego jest potężny akumulator, pozwalający wydrukować do 10 000 paragonów bez zewnętrznego źródła zasilania.

Niewielkie rozmiary oraz ergonomia pracy

Nano E dzięki swoim rozmiarom (5,8 cm x 9,4 cm x 22,9 cm)  znajdzie zastosowanie miejscach, w których szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty oraz ergonomia pracy. Z powodzeniem użytkowana jest: w gabinetach lekarskich, małych oraz średnich sklepach, kancelariach prawnych czy gabinetach kosmetycznych. Intuicyjnie zaprojektowane menu, duży wyświetlacz oraz możliwość zaprojektowania klawiszy szybkiej sprzedaży sprawią, że codzienne użytkowanie tego urządzenia stanie się przyjemnością.

Wydajna oraz oszczędna kasa fiskalna

W pełni naładowany akumulator pozwala zapomnieć o codziennym ładowaniu tej przenośnej kasy fiskalnej. Bez zasilania możliwe jest wydrukowanie nawet do 10 000 paragonów, nie tracąc przy tym na ich jakości. Wymienny akumulator można również ładować poza samym urządzeniem, co pozwala na korzystanie z baterii naprzemiennie. Takie rozwiązanie jest przydatne szczególnie pracując w miejscach, gdzie nie ma zasilania sieciowego.

Kasę wyposażono w kartę SD, na której to zapisywane są wszystkie kopie paragonów drukowanych na tym urządzeniu. Duplikaty te można przechowywać również na innych nośnikach poprzez wcześniejsze przeniesienie ich na komputer. Rozwiązanie w postaci kopii elektronicznej paragonu pozwala używać rolek do kas fiskalnych o szerokości 57 mm, co czyni wydruki z kasy bardziej czytelnymi. Korzystanie z materiałów eksploatacyjnych do kasy Novitus Nano E jest tańsze w stosunku do kas fiskalnych z kopią papierową.

Komunikacja z innymi urządzeniami

Poprzez zastosowanie złącz komunikacyjnych typu USB oraz RS-232 w łatwy sposób możemy podpiąć do kasy fiskalnej czytników kodów kreskowych, wagę elektroniczną czy terminal płatniczy. Novitus Nano E możemy wyposażyć opcjonalnie w moduł Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z komputerem, rozwiązanie takie zaoszczędzi nam plątaniny kabli na stanowisku sprzedażowym.

Informacje dodatkowe

Waga 0,65 kg
Wymiary 22,9 × 9,4 × 5,6 cm
Baza towarów (PLU)

3000

Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

23

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba grup towarowych

42

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

FUJITSU

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

switchowa, silikonowa

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 30m

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

2 liniowy, alfanumeryczny

Złącza komunikacyjne

1x RS232 + 1 x USB

Producent

Branża

Firma usługowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Novitus Nano E”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *