Farex Perła Plus

899,99  brutto 731,70  netto

Farex Perła Plus to kolejna już wersja sprawdzonego urządzenia fiskalnego linii Farex od Edata Polska Sp. z o.o.. Kasa ta, dzięki małym rozmiarom, a także pojemnej baterii dedykowana jest do sprzedaży mobilnej. W pełni naładowana potrafi wydrukować do 900 paragonów bez zewnętrznego źródła zasilania. Mała, lekka obudowa – z powodzeniem zmieści się w schowku samochodowym. Dzięki pojemnej bazie towarowej, sięgającej do 5000 kodów PLU, sprawdzi się również w małych oraz średnich punktach handlowych. Posiadając dwa złącza komunikacyjne, może z powodzeniem stać się elementem w większym systemie sprzedaży.

Brak w magazynie

Opis

Farex Perła Plus jako kasa mobilna

Kasa fiskalna Farex Perła Plus posiada małe rozmiary (18 cm x 15 cm x 9 cm) oraz niewielką wagę (ok. 700 gramów). Producent zastosował w tym urządzeniu wodoodporną, membranową klawiaturę. Dzięki wydajnemu litowo-jonowemu akumulatorowi, można wydrukować do 900 paragonów fiskalnych bez dodatkowego źródła zasilania. Sumując te wszystkie parametry, otrzymujemy idealną mobilną kasę fiskalną do sprzedaży przenośnej.

Prostota obsługi oraz wytrzymałość

Aby maksymalnie skrócić proces sprzedaży na Farex Perła Plus, kasę wyposażono dodatkowo w 8 klawiszy szybkiej sprzedaży. Po ich naciśnięciu automatycznie sprzedajemy wcześniej zaprogramowany towar lub usługę po ustalonej cenie. Funkcja ta bardzo przydaje się do sprzedaży np. biletu wstępu na koncert czy średniej porcji frytek w foodtruck’u. Urządzenie posiada dotykową, wodoodporną klawiaturę, dzięki czemu może być wykorzystywana w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Usługi czasowe

Ta mała kasa znajdzie zastosowanie w szerokim spektrum branż, które muszą posiadać urządzenie fiskalne, aby ewidencjonować swoją sprzedaż. Jedną z dodatkowych funkcji, niespotykaną u innych producentów, są usługi czasowe. Funkcjonalność ta pozwala na realizowanie usług, które są związane z czasem ich realizacji, np. na parkingach. Perła Plus wystawia kwit, w którym wskazany jest dokładny czas oraz data rozpoczęcia świadczenia danej usługi oraz numer porządkowy. Po upływie czasu sprzedawca wprowadza numer kwitu od wracającego klienta. Kasa fiskalna automatycznie przeliczy wartość danej jednostki, (np. 5 zł za godzinę) przez czas, który upłynął od przyjęcia do zakończenia usługi, wyliczając w ten sposób całą należność.

Do sprzedaży stacjonarnej

Edata Polska, jako producent kasy rejestrującej Farex Perła Plus zastosował czytelny, podświetlany, dwuliniowy ekran LCD. Duże, wyraźne litery, zapobiegają popełnieniu pomyłki przez kasjera w trakcie sprzedaży. Zastosowanie dwóch złącz komunikacyjnych, rozszerza nam funkcjonalność o dodatkowe urządzenia pracujące w firmie. Dzięki takim rozwiązaniom możemy, podłączyć do kasy czytnik kodów kreskowych czy też szufladę kasową. Dodatkowym atutem jest fakt, iż Perła Plus może współpracować z terminalami płatniczymi PAX. Automatyczne przenoszenie kwoty z kasy fiskalnej na terminal płatniczy niweluje ryzyko błędu, a przy okazji przyspiesza cały proces.