Novitus Mała Plus

1 149,00  brutto 934,15  netto

Novitus Mała Plus to kasa fiskalna z kopią papierową dedykowana dla małych punktów handlowo-usługowych. Japoński mechanizm drukujący FUJITSU zapewni szybką, cichą oraz bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania kasy. Urządzenie to posiada ergonomiczne klawisze, które mogą zostać wyposażone w wodoodporną nakładkę. Pojemny akumulator sprawi, że w czasie przerw w dostawie prądu również obsłużymy klientów.

Brak w magazynie

Opis

Sprawdzony model — nowa wersja Mała Plus

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus to nowa, zaawansowana technologicznie wersja, sprawdzonego już przez lata modelu od Novitusa. Produkt ten zaopatrzony w papierową kopię paragonu realizuje obowiązek posiadania duplikatu wydawanych paragonów, drukując kopię paragonu na drugiej rolce. Istnieje również wersja z kopią elektroniczną, którą znajdziesz tutaj.

Ulepszona funkcjonalność kasy Novitus Mała Plus

Dzięki wprowadzeniu modyfikacji istniejącego już oraz przetestowanego przez rynek modelu kasy fiskalnej uzyskano nową jakość. Długość nazwy towaru lub usługi wydłużono do 24 znaków, co pozwala na dokładniejszy opis, oraz precyzyjniejszą identyfikację asortymentu. Kasa ta posiada również możliwość wydrukowania identyfikatora nabywcy na paragonie klienta w postaci numeru NIP, PESEL, REGON, etc.

Przyjazny mechanizm drukujący

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus została wyposażona w japoński, najnowocześniejszy mechanizm drukujący. Zapewnia on bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania. Dodatkowym plusem jest łatwość wymiany papieru, cały proces nie powinien zająć nam dłużej niż kilka sekund. Koniec z niecierpliwym wyczekiwaniem przez klienta, aż wymienimy materiały eksploatacyjne w kasie.

Ergonomiczna klawiatura

Klawiatura użyta w tej kasie fiskalnej charakteryzuje się łatwością użytkowania. Duże, wyraźne klawisze ułatwiają komfort pracy, a ich osobne rozstawienie zmniejsza ilość pomyłek spowodowanych poprzez naciśnięcie niewłaściwego klawisza. W sytuacji,  której urządzenie fiskalne będzie użytkowane w niesprzyjających warunkach (brud, wilgoć, pył) warto zaopatrzyć się w gumową nakładkę.

Współpraca z innymi urządzeniami

Złącza komunikacyjne użyte w tym modelu pozwalają na swobodną rozbudowę stanowiska sprzedażowego o takie urządzenia jak: waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych czy terminal płatniczy. Korzystając z takich możliwości rozbudowy sprzętu, zyskujemy całkowicie nową funkcjonalność. Dzięki automatycznej komunikacji kasy fiskalnej z terminalem płatniczym zyskujemy na szybkości transakcji, a także eliminujemy ryzyko popełnienia błędu przez kasjera. Skaner kodów kreskowych przyspieszy nam wyszukiwanie towaru w bazie, a waga elektroniczna będzie niezastąpionym elementem np. w warzywniaku czy w sklepie typu second hand.

Filmy prezentujące funkcjonalność kasy Novitus Mała Plus

Przykładowa sprzedaż

Raport miesięczny

Anulowanie całego paragonu

Informacje dodatkowe

Waga 1,5 kg
Wymiary 21,5 × 19,4 × 10,5 cm
Baza towarów (PLU)

3000

Długość nazwy (PLU)

24 znaki

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

19

Kopia paragonu

papierowa

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

FUJITSU

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

switchowa, alfanumeryczna

Szerokość papieru

2 rolki – 28mm x 30m

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

2 liniowy, alfanumeryczny

Złącza komunikacyjne

2x RS232

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Novitus Mała Plus”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *