Novitus Mała Plus E

1 383,00  brutto 1 124,39  netto

Novitus Mała Plus E to stacjonarna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na nośniku elektronicznym. Dwuliniowe, dodatkowo podświetlane, wyświetlacze zapewniają stały dostęp do aktualnie przeprowadzanych operacji na kasie fiskalnej. Duże przyciski na klawiaturze zapewniają komfort pracy dla operatora. Klawisze te opcjonalnie można doposażyć w gumową nakładkę, aby przystosować kasę do pracy w trudnych warunkach. Mechanizm drukujący pracuje w systemie „wrzuć i pracuj”, co pozwala na szybką wymianę papieru nawet przy kliencie.

Brak w magazynie

Sprawdzony model — nowa wersja

Kasa fiskalna Mała Plus E to nowa, zaawansowana technologicznie wersja, sprawdzonego już przez lata modelu od Novitusa. Produkt ten zaopatrzony w elektroniczną kopię paragonu realizuje obowiązek posiadania duplikatu wydawanych paragonów, zapisując je na karcie SD. Taki sposób wykorzystania nowych technologii w sprzedaży zmniejsza ilość użytkowanych materiałów eksploatacyjnych tylko do jednej rolki kasowe. Novitus Mała Plus E dzięki takiemu zastosowaniu wydaje paragony trwalsze oraz bardziej przejrzyste.

Ulepszona funkcjonalność kasy Novitus Mała Plus E

Dzięki wprowadzeniu modyfikacji istniejącego już oraz przetestowanego przez rynek modelu kasy fiskalnej uzyskano nową jakość. Długość nazwy towaru lub usługi wydłużono do 40 znaków, co pozwala na dokładniejszy opis, oraz precyzyjniejszą identyfikację asortymentu. Przy zastosowaniu szerszej rolki papieru, możliwe jest wydrukowanie grafiki w nagłówku paragonu, odróżniając nasz paragon od setek  innych. Kasa ta posiada również możliwość wydrukowania identyfikatora nabywcy na paragonie klienta w postaci numeru NIP, PESEL, REGON, etc.

Przyjazny mechanizm drukujący

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E została wyposażona w japoński, najnowocześniejszy mechanizm drukujący typu „wrzuć i pracuj”, który zapewnia bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania. Dodatkowym plusem jest łatwość wymiany papieru, cały proces nie powinien zająć nam dłużej niż kilka sekund. Koniec z niecierpliwym wyczekiwaniem przez klienta, aż wymienimy materiały eksploatacyjne w kasie.

Ergonomiczna klawiatura

Klawiatura użyta w tej kasie fiskalnej charakteryzuje się łatwością użytkowania. Duże, wyraźne klawisze ułatwiają komfort pracy, a ich osobne rozstawienie zmniejsza ilość pomyłek spowodowanych poprzez naciśnięcie niewłaściwego klawisza. W sytuacji,  której urządzenie fiskalne będzie użytkowane w niesprzyjających warunkach (brud, wilgoć, pył) warto zaopatrzyć się w gumową nakładkę.

Współpraca z innymi urządzeniami

Złącza komunikacyjne użyte w tym modelu pozwalają na swobodną rozbudowę stanowiska sprzedażowego o takie urządzenia jak: waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych czy terminal płatniczy. Korzystając z takich możliwości rozbudowy sprzętu, zyskujemy całkowicie nową funkcjonalność. Dzięki automatycznej komunikacji kasy fiskalnej z terminalem płatniczym zyskujemy na szybkości transakcji, a także eliminujemy ryzyko popełnienia błędu przez kasjera. Skaner kodów kreskowych przyspieszynam wyszukiwanie towaru w bazie, a waga elektroniczna będzie niezastąpionym elementem np. w warzywniaku czy w sklepie typu second-hand.

Informacje dodatkowe

Waga 1.5 kg
Wymiary 21.5 × 19.4 × 10.5 cm
Baza towarów (PLU)

3000

Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

19

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba grup towarowych

42

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

FUJITSU

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

switchowa, alfanumeryczna

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 30m

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

2 liniowy, alfanumeryczny

Producent

Branża

Firma usługowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Novitus Mała Plus E”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *