Novitus Sento Online Wi-Fi

(1 opinia klienta)

2 202,50  brutto 1 790,65  netto

Sento Online Wi-Fi to kolejna już wersja sklepowej kasy od producenta Novitus. Urządzenie to posiada sporą bazę towarową (może pomieścić do 50 tyś. produktów), oraz porty komunikacyjne pozwalające podłączyć skaner kodów kreskowych, wagę elektroniczną czy terminal płatniczy. Ta wersja kasy Sento połączy się z internetem za pomocą standardowego połączenia LAN oraz za pomocą WiFi. Kasa posiada wbudowaną pamięć chronioną, która przechowuje kopie paragonów w postaci elektronicznej.

1 w magazynie (może być zamówiony)

SKU: 46-1-1 Kategorie: , , ,

Ulepszona wersja — Novitus Sento Online

Novitus Sento Online Wi-Fi to kolejna wersja, cieszącego się uznaniem użytkowników, modelu kasy Sento od firmy Novitus. Wielofunkcyjność urządzenia fiskalnego oraz dobre parametry techniczne sprawiają, że kasa ta znalazła rzeszę swoich wiernych użytkowników. Posiadana baza towarowa, może pomieścić do 50 000 produktów, a nazwa każdego produktu może zawierać aż do 40-stu znaków. Na tym urządzeniu można zaprogramować dodatkowo 10 000 kodów dowiązanych do istniejących towarów. Towary można przypisać do jednego ze 100 działów, a także przypisać 32 kasjerów do obsługi z różnymi prawami dostępu. Kasa może prowadzić kontrolę stanów magazynowych oraz posiada przydatną funkcję jaką jest sprawdzarka cen.

Komunikacja z serwerem Ministerstwa Finansów

Nowoczesna kasa fiskalna Sento Online łączy się za pośrednictwem Internetu z bazą Centralnego Repozytorium Kas, spełniając w ten sposób wymagania dotyczące kas fiskalnych online. Podstawowa wersja posiada złącze Ethernet do połączenia się z Internetem „po kablu”. Istnieje możliwość wyposażenia urządzenia w dodatkowy moduł Wi-Fi, dzięki czemu swobodnie połączysz się z siecią Wi-Fi w miejscu pracy, a nawet awaryjnie z siecią Wi-Fi wygenerowaną za pomocą Twojego smartfona. Jako dodatkowo zabezpieczenie można wybrać również moduł GSM, do połączenia się z siecią komórkową.

Bezpieczne przechowywanie paragonów w Sento Online

Pamięć chroniona to miejsce w kasie fiskalnej, gdzie archiwizowana jest informacja dotycząca o zaewidencjonowanym obrocie. Ta kopia paragonów przechowywana jest na specjalnym nośniku wewnątrz urządzenia w formie elektronicznej. Takie zabezpieczenie sprawia, że możesz być spokojny w sytuacji w której będziesz musiał wydrukować kopię paragonu, np. na wezwanie Urzędu Skarbowego.

Dodatkowe wyposażenie kasy Novitus Sento Online Wi-Fi

Ta kasa od wiodącego polskiego producenta posiada multum możliwości, jeśli chodzi o podłączenie dodatkowych urządzeń. Zastosowanie portów RS-232, USB oraz Ethernet daje nam możliwość podłączenia m.in. komputera czy skanera kodów kreskowych. Po podłączeniu wagi elektronicznej, będziemy mieli możliwość dokładnego zważenia sprzedawanych towarow, a terminal płatniczy pozwoli na przyjmowanie płatności bezgotówkowych.

Informacje dodatkowe

Waga 1.8 kg
Wymiary 21.2 × 29.2 × 10 cm
Baza towarów (PLU)

50 000

Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Liczba grup towarowych

100

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

FUJITSU

Szybkość wydruku

14 linii/s

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 60m

Wyświetlacz

2x graficzny LCD z podświetleniem, 132 x 32 px

Współpraca z PC

TAK

Złącza komunikacyjne

2x rs232 + 3x USB + 1x LAN

Producent

Połączenie z internetem

LAN, Wi-Fi

Branża

Sklep wielobranżowy

1 opinia dla Novitus Sento Online Wi-Fi

  1. Kamila

    Jest ok.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…