Novitus Sento Online

2 152,50  brutto 1 750,00  netto

Sento Online WIFI posiada bazę towarową mogącą pomieścić aż 16.000 towarów z nazwą 40-sto znakową, co zbliża ją do poziomu kas systemowych. Można zaprogramować dodatkowo 10.000 kodów dowiązanych do istniejących towarów. Posiada bufor ON-Line mogący pomieścić aż 20.000 wpisów. Towary można przyporządkować do 100 grup towarowych (działów) a obsługę na kasie kontrolować dla 32 kasjerów z różnymi prawami dostępu.

1 w magazynie (może być zamówiony)

SKU: 46-1 Kategorie: , , ,

Ulepszona wersja — Novitus Sento Online

Sento Online to kolejna wersja, cieszącego się uznaniem użytkowników, modelu kasy Sento od firmy Novitus. Wielofunkcyjność urządzenia fiskalnego oraz dobre parametry techniczne sprawiają, że kasa ta znalazła rzeszę swoich wiernych użytkowników. Posiadana baza towarowa, może pomięścić do 50 000 produktów, a nazwa każdego produktu może zawierać aż do 40-stu znaków. Na tym urządzeniu można doprogramować dodatkowo 10 000 kodów dowiązanych do istniejących towarów. Towary można przypisać do jednego ze 100 działów, a także przypisać 32 kasjerów do obsługi z różnymi prawami dostępu. Kasa może prowadzić kontrolę stanów magazynowych oraz posiada przydatną funkcję jaką jest sprawdzarka cen.

Komunikacja z serwerem Ministerstwa Finansów

Nowoczesna kasa fiskalna Sento Online łączy się za pośrednictwem Internetu z bazą Centralnego Repozytorium Kas, spełniając w ten sposób wymagania dotyczące kas fiskalnych online. Podstawowa wersja posiada złącze Ethernet do połączenia sie z Internetem “po kablu”. Istnieje możliwość wyposażenia urządzenia w dodatkowy moduł WiFi, dzięki czemu swobodnie połączysz się z siecią WiFi w miejscu pracy, a nawet awarynie z siecią WiFi wygenerowaną za pomocą Twojego smartfona. Jako dodatkowo zabezpieczenie można wybrać również moduł GSM, do połączenia się z siecią komórkową.

Bezpieczne przechowywanie paragonów w Sento Online

Pamięć chroniona to miejsce w kasie fiskalnej, gdzie archiwizowana jest informacja dotycząca o zaewidencjonowanym obrocie. Ta kopia paragonów przechowywana jest na specjalnym nośniku wewnątrz urządzenia w formie elektronicznej. Takie zabezpieczenie sprawia, że możesz być spokojny w sytuacji w której będziesz musiał wydrukować kopię paragonu, np. na wezwanie Urzędu Skarbowego.

Towary akcyzowe

Sento Online pozwala na drukowanie logo graficznego w nagłówku oraz grafiki w stopce paragonu. Użytkownik może zadecydować, czy logo graficzne ma się drukować na każdym wydruku, czy tylko na paragonach fiskalnych. Posiada FTP Menadżera umożliwiającego programowanie i raportowanie kasy poprzez zdalny serwer FTP. Kasa umożliwia drukowanie dowolnych wydruków niefiskalnych (jak w drukarkach fiskalnych) zawierających dowolny tekst, grafikę oraz kody kreskowe lub QR. Pozwala na prowadzenie rejestracji usług BUSowych, czasowych, wypożyczalni i parkingów. Wydruki niefiskalne mogą być drukowane jako oddzielne dokumenty (z nagłówkiem lub stopką), lub jako dołączone do paragonu fiskalnego (jak rozliczenie opakowań zwrotnych).

Dodatkowe informacje

Waga3 kg
Wymiary30 × 30 × 30 cm
Baza towarów (PLU)

16 000

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Novitus Sento Online”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *