Serwis kas fiskalnych Bydgoszcz


Kasy fiskalne Bydgoszcz

Rejestrowanie transakcji kupna-sprzedaży jest dla wielu firm obowiązkiem. Wykorzystują one do tego celu drukarki i kasy fiskalne. Urządzenia te muszą działać sprawnie – każda awaria uniemożliwia dalszą sprzedaż towarów lub usług. Rozporządzenie przewiduje urządzenie fiskalne rezerwowe, natomiast na specjalnych warunkach. Prowadzimy serwis kas fiskalnych w Bydgoszczy i okolicach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie. W razie pytań zapraszamy także do kontaktu.

Obowiązkowe przeglądy kas fiskalnych – Bydgoszcz


Podstawowym zadaniem firm korzystających ze wspomnianych urządzeń jest dbanie o ich stan. W przypadku podatników używających kas fiskalnych obowiązuje konieczność przeprowadzania ich przeglądów technicznych. Należy je wykonywać przynajmniej raz na 2 lata. Pod tym linkiem znajdziesz informacje, jakie czynności musimy wykonać w trakcie obowiązkowego serwisu. Pozwala to uniknąć wielu ewentualnych usterek. Niewykonanie obowiązkowego przeglądu w terminie grozi mandatem skarbowym (oraz nie zwalnia z dokonania ów przeglądu). Serwis kas fiskalnych w Bydgoszczy, który oferujemy, obejmuje też sprawdzenie urządzeń przed wymaganym terminem. Realizacja usługi w systemie rocznym jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla firm wykorzystujących np. kasy online, gdyż przedłuża nam gwarancję na urządzenie o kolejny rok.

Serwis gwarancyjny kas fiskalnych w Bydgoszczy


Jesteśmy w stanie naprawić lub sprawdzić działanie urządzeń do rejestrowania transakcji. Poza gwarancją usuwamy błędy, jakie wykazuje kasa fiskalna online lub w wersji standardowej. Serwis gwarancyjny to z kolei nierzadko programowanie nagłówków czy stawek VAT, a także wymiana uszkodzonych podzespołów. Najczęściej są to rolki, podajniki i płyty główne. Nasza oferta obejmuje także drukarki fiskalne – realizujemy przeglądy techniczne i naprawy takich urządzeń. Zapraszamy do współpracy klientów z Bydgoszczy i okolic!

Opinie o nas

5,0 94 opinie

  • Avatar Aleksandra Miś ★★★★★ miesiąc temu
    Super usługa i doradztwo. Panowie nawet kilka tygodni po zakupie kasy pomogli, gdy pojawił się problem, także zdecydowanie polecam.

  • Avatar Robert Borkiewicz ★★★★★ 3 tygodnie temu
    Szybko, sprawnie i atrakcyjnie cenowo. Polecam!

  • Avatar Marta Ruszkiewicz ★★★★★ rok temu
    Polecam tą firmę. Bardzo miła, profesjonalna i sprawna obsługa!