Przegląd kasy fiskalnej – 24 miesiące

250,00  brutto 203,25  netto

Przegląd serwisowy kasy fiskalnej to obowiązek każdego podatnika. Obowiązkowy przegląd techniczny urządzenia fiskalnego musi być wykonywany nie rzadziej niż co 24 miesiące. Obejmuje on sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania urządzenia oraz poprawności emisji dokumentów fiskalnych. Sprawdzane są również zapisy w książce serwisowej oraz stan wszystkich plomb kasy. Niewykonanie przeglądu w terminie wiążę się z przykrymi konsekwencjami prawno-skarbowymi, w tym mandatem skarbowym oraz zwrotem ulgi na zakup urządzenia.

Kategoria:

Obowiązkowy przegląd kasy fiskalnej

Ustawowy (tj. nie rzadziej niż raz na 24 miesiące) przegląd kasy fiskalnej musi zostać wykonany przez autoryzowany podmiot prowadzący serwis kas fiskalnych. Rolą podatnika, tzn. właściciela kasy fiskalnej jest dbanie o nieprzekraczanie tych terminów, gdyż konsekwencje mogą być poważne. Jako profesjonalny serwis urządzeń fiskalnych przypominamy swoim klientom o zbliżającym się terminie przeglądu. Miesiąc wcześniej rozsyłamy e-maile oraz sms’y przypominające o tym obowiązku.

Procedura przeglądu kasy fiskalnej

Aby dokonać obowiązkowego przeglądu kasy fiskalnej należy zgłosić się do nas najpóźniej 5 dni przed ostatecznym terminem wynikającym z przepisów. Umów się z nami telefonicznie albo poprzez czat na dole strony. Aby sprawnie wykonać serwis weź ze sobą książkę serwisową, ładowarkę oraz oryginale pudełko od kasy fiskalnej. Jeśli wysyłasz do nas kasę fiskalną to zapakuj powyższe rzeczy do przesyłki – możesz również skorzystać z naszego kuriera. Po serwisie odeślemy Twoją kasę fiskalną na wskazany adres.

Przeniesienie serwisu kasy fiskalnej

Pamiętaj o tym, że wykonać obowiązkowy przegląd kasy fiskalnej może tylko i wyłącznie serwis kas fiskalnych. Informacja o firmie sprawującej opiekę serwisową znajdziesz w książce serwisowej. Nielegalne jest wykonanie przeglądu kasy fiskalnej przez firmę do tego nieuprawnioną! Jeśli chcesz zmienić dotychczasowy serwis kasy fiskalnej – zapoznaj się z artykułem jak to zrobić.

Dodatkowe informacje

Producent

Serwis

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Przegląd kasy fiskalnej – 24 miesiące”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *