Przegląd kasy fiskalnej – 12 miesięcy

125,00  brutto 101,63  netto

Przegląd serwisowy kasy fiskalnej to obowiązek każdego podatnika. Wykonywanie przeglądów w systemie rocznym umożliwia częstszą weryfikację poprawności pracy urządzenia. Dodatkowo przedłuża to gwarancję na pamięć fiskalną kasy. Serwis kasy obejmuje sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania urządzenia oraz poprawności drukowanie paragonów fiskalnych. Sprawdzane są również zapisy w książce serwisowej oraz stan wszystkich plomb kasy.

Roczny przegląd kasy fiskalnej

Roczny przegląd kasy fiskalnej musi zostać wykonany przez autoryzowany podmiot prowadzący serwis kas fiskalnych. Zabronione jest wykonywanie przeglądów przez nieautoryzowane podmioty (tzn. takie które nie są wpisane w książkę serwisową). Jako profesjonalny serwis urządzeń fiskalnych przypominamy swoim klientom o zbliżającym się terminie przeglądu. Miesiąc wcześniej rozsyłamy e-maile oraz sms’y przypominające o tym obowiązku.

Procedura przeglądu kasy fiskalnej

Aby dokonać rocznego przeglądu kasy fiskalnej należy zgłosić się do nas najpóźniej 5 dni przed planowym wykonaniem przeglądu. Przekroczenie rocznego terminu nawet o 1 dzień, powoduje utratę przedłużania gwarancji. Umów się z nami telefonicznie albo poprzez czat na dole strony. Aby sprawnie wykonać serwis weź ze sobą książkę serwisową, ładowarkę oraz oryginale pudełko od kasy fiskalnej. Jeśli wysyłasz do nas kasę fiskalną to zapakuj powyższe rzeczy do przesyłki – możesz również skorzystać z naszego kuriera. Po serwisie odeślemy Twoją kasę fiskalną na wskazany adres.

Przeniesienie serwisu kasy fiskalnej

Pamiętaj o tym, że wykonać obowiązkowy przegląd kasy fiskalnej może tylko i wyłącznie serwis kas fiskalnychInformacja o firmie sprawującej opiekę serwisową znajdziesz w książce serwisowej. Nielegalne jest wykonanie przeglądu kasy fiskalnej przez firmę do tego nieuprawnioną!

Informacje dodatkowe

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przegląd kasy fiskalnej – 12 miesięcy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *