Terminale płatnicze – Poznań, Bydgoszcz

Aby zadbać  o bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz wzrost przychodów w swoim biznesie, warto zaopatrzyć się w terminale płatnicze umożliwiające płacenie kartą. Aktualne dane wskazują, iż ponad 50% transakcji realizowanych jest za pomocą kart płatniczych. Nie akceptując takiej form płatności, faktycznie pozbawiamy się sporej grupy potencjalnych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne rozwiązania marki Ingenico oraz Verifone. Wszystkie dostępne u nas urządzenia posiadają funkcję płatności zbliżeniowych. Aby realizować swoje zadanie, terminal płatniczy musi być podłączony do internetu. Niektóre z dostępnych modeli posiadają wbudowaną antenę GPRS do łączności bezprzewodowej. Aktualnie terminal płatniczy jest bardzo łatwy i prosty w obsłudze — niczym nie różni się od obsługi telefonu komórkowego.

Czytaj więcej

Profesjonalne terminale płatnicze

Dzięki niewielkim wymiarom terminale płatnicze zajmują mało miejsca. Taka cecha jest bardzo ważna np. w małych sklepach czy w sprzedaży mobilnej kasy przenośne. Zastosowanie dostępnych terminali płatniczych możliwe jest w każdej branży, np.: w sklepach, kawiarniach i restauracjach, aptekach, hotelach, stacjach paliw, czy firmach kurierskich.

Firma Ingenico to francuski producent, którego urządzenia cieszą się popularnością na całym świecie, również w naszym kraju. To jeden z liderów rynku obejmującego technologie obsługi transakcji oraz systemy zarządzania płatnościami. Rozwiązania tego producenta pozwalają znacznie usprawnić oraz ułatwić przeprowadzanie transakcji — to powody, dla których zdecydowanie warto postawić na tę markę.

Wzrost sprzedaży dzięki terminalom płatniczym

Im mniej mamy czasu, tym chętniej sięgamy po wygodne rozwiązanie —  jednym z nich jest korzystanie z terminali płatniczych. Jakie są ich główne zalety? Lista jest długa, ale z punktu widzenia przedsiębiorcy warto zwrócić uwagę na fakt, że terminale kart płatniczych Bydgoszcz, dające możliwość akceptowania kart płatniczych, mogą przyczynić się do wzrostu obrotów w danym punkcie. Miejsce akceptujące płatności elektroniczne w obiegowej opinii natychmiast zyskuje miano bardziej przyjaznego dla klienta. Jest to spowodowane tym, że karty płatnicze z roku na rok stają się coraz popularniejsze oraz bardziej dostępne. Rośnie również liczba osób , które cenią sobie transakcje bezgotówkowe jako bezpieczniejsze od tych tradycyjnych. Bardzo często klient, który decyduje się na zakupy w miejscach o porównywalnym asortymencie i cenach, ostatecznie wybierze ten, w którym są akceptowane karty płatnicze.

Poza wcześniej omawianym bezpieczeństwem korzystanie z kart płatniczych to również oszczędności czasu, gdyż klient nie musi udać się po gotówkę do stosownego punktu. Terminal płatniczy to także narzędzie sprzedaży doładowań telefonicznych w systemie pre-paid. Zamiast dawniej stosowanej „karty-zdrapki” klient otrzymuje teraz wygodny wydruk z terminala z numerem doładowania.

Zabezpieczenia terminali płatniczych

Terminale kart płatniczych Poznań nie różnią się swoimi zabezpieczeniami od innych. Wszystkie spełniają szczegółowe standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych. Zabezpieczenia tych transakcji niewiele różnią się także od wykonywanych w bankach. Terminale płatnicze akceptują płatności wszystkimi typami kart, także zbliżeniowymi. Przyjmują płatności również za pomocą telefonu komórkowego. W przypadku opcji doładowania telefonu sprzedawca nie musi zabezpieczać środków pieniężnych na zakup kart u różnych operatorów, nie musi także obawiać się ich ewentualnej kradzieży. W większości przypadków akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymaga od klienta numeru PIN. Zanim nastąpi autoryzacja transakcji, w błyskawicznym tempie sprawdzane są różne dane jak numer karty, jej ważność, istnienie konta klienta, dostępność środków na koncie oraz zastrzeżenie karty. Producenci urządzeń płatniczych wiedzą, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego specjalna budowa PIN Padu zapewnia ochronę informacji, zabezpieczając przed odczytem PIN-u.

Współpraca terminali z systemami POS

Terminale płatnicze Bydgoszcz są nowoczesne i zintegrowane z urządzeniami fiskalnymi lub oprogramowaniem sprzedażowym. Dzięki takiej funkcjonalności eliminują możliwość występowania pomyłek podczas dokonywaniu transakcji nawet w momencie dużego natężenia ruchu. Samo urządzenie jest wydajne, niezawodne i bardzo wytrzymałe, ponieważ jego konstrukcja gwarantuje odporność na milion naciśnięć klawiszy. Są plany, aby terminal płatniczy zaczął również odgrywać rolę bankomatu, ponieważ organizacje płatnicze takie, jak VISA oraz Mastercard chcą wprowadzić usługę określaną jako cashback. Usługa umożliwi wypłacanie gotówki bezpośrednio w punkcie handlowym lub usługowym, ale warunkiem jej dokonania jest wcześniejszy zakup i zapłata za niego kartą płatniczą.

Filters Sort

Standardowa konfiguracja stanowiska sprzedażowego POS do gastronomii to najczęściej wybierana konfiguracja do zarządzania sprzedażą w biznesie gastronomicznym. Zastosowanie terminala dotykowego (który łączy w sobie komputer stacjonarny z monitorem) pozwala zaoszczędzić miejsc. Dodatkowo kompaktowa drukarka fiskalna pozwala na zainstalowanie tej konfiguracji w dowolnym miejscu. Dopełnieniem tego jest intuicyjny program sprzedażowy, obsługiwany za pomocą dotyku na ekranie terminala.

Oprogramowanie sprzedażowe Storyous zarządzane z dużego tabletu ustawionego na stojaku w zestawie z drukarką fiskalną Novitus Deon Online. Rozwiązanie to zostało stworzone z myślą o sprzedaży oraz zarządzaniu biznesem gastronomicznym. Zdalny dostęp do administracji, wsparcie 24/7 oraz intuicyjny interfejs sprzedażowy to cechy charakterystyczne oprogramowania Storyous. Możliwość rozbudowy systemy o kolejne punkty sprzedaży (oraz mobilnych kelnerów) sprawią, że system znajdzie również swoje zastosowanie w większych placówkach.

Nowoczesny system sprzedażowo-magazynowo-administracyjny Dotykačka to oprogramowanie dedykowane lokalom gastronomicznym. Świetnie sprawdzi się w zarówno w małym foodtruck'u jak i w sporej restauracji, dzięki możliwości rozbudowy o kolejne stanowiska czy moduły. Elektroniczna rezerwacja stolików, identyfikacja dzwoniącego klienta (wraz z wyświetleniem ostatnich zamówień), prostota sprzedaży to cechy charakterystyczne tego systemu. Użytkowanie systemu możliwe jest za pomocą miesięcznej subskrypcji.

Kompletny zestaw FUKUN POS w połączeniu z drukarką fiskalną Novitus Deon Online tworzą kompleksowe stanowisko obsługi gastronomicznej.

Terminal dotykowy FEC AerPPC PP-9635A łączy w sobie wydajne podzespoły oraz rozsądną cenę. Ekran o przekątnej 15" zapewni dobrą widoczność, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest pasywny system chłodzenia, który to znacząco wydłuża żywotność wszystkich podzespołów. Terminal FEC AerPPC PP-9635A  posiada preinstalowany system operacyjny Windows 7.

TYSSO TP-1515 to bezwentylatorowy (posiada chłodzenie pasywne) terminal dotykowy.  Jest to połączenie dobrej ceny oraz jakości wykonania. Szeroki wybór złącz komunikacyjnych sprawia, że urządzenie to może stać się bazą dużego systemu sprzedażowego. Niewątpliwą zaletą jest bezwentylatorowe chłodzenie, które przedłuża żywotność podzespołów. Posiada preinstalowany Windows 10.

Novitus Next Storyous POS to rozwiązanie tradycyjne rozwiązanie POS w oparciu o nowoczesne urządzenie fiskalnego Novitus Next  od Novitusa. Oparte  o oprogramowanie STORYOUS pozwoli Ci zarządzać swoją gastronomią. Miej wszystko pod swoją kontrolą od obsługi kelnerskiej po stany magazynowe. Korzystaj z podstawowych funkcji albo rozszerz o dodatkowe możliwości. Jeśli jedno stanowisko sprzedażowe to za mało łatwo rozszerzysz o dodatkowe punkty.

Novitus Nano Online to pierwsza na rynku mobilna kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Urządzenie to dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ergonomiczną obudową, bardzo dobrym akumulatorem oraz dużym wyświetlaczem jest najczęściej wybieraną przenośną kasą fiskalną. Dzięki intuicyjnie zaprogramowanym menu, a także łatwością wymiany papieru kasa ta, to idealny wybór dla osób nigdy wcześniej niekorzystających z tego typu urządzeń. Dodatkowo dzięki klawiszom szybkiej sprzedaży, zaakceptujesz transakcję za naciśnięciem jednego przycisku.

Novitus Nano Online to pierwsza na rynku mobilna kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Urządzenie to dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ergonomiczną obudową, bardzo dobrym akumulatorem oraz dużym wyświetlaczem jest najczęściej wybieraną przenośną kasą fiskalną. Dzięki intuicyjnie zaprogramowanym menu, a także łatwością wymiany papieru kasa ta, to idealny wybór dla osób nigdy wcześniej niekorzystających z tego typu urządzeń. Dodatkowo dzięki klawiszom szybkiej sprzedaży, zaakceptujesz transakcję za naciśnięciem jednego przycisku.

Farex ONline PRO 600 to stacjonarna kasa fiskalna online, która spełnia wszystkie wymogi dotyczących nowych kas fiskalnych obowiązujących od 2019 r. Została ona zaprojektowana z myślą o ergonomii pracy operatora. Duży wyświetlacz LCD usprawnia pracę kasjera oraz zapobiegnie pomyłkom przy kasowaniu. 6 portów komunikacyjnych sprawia, że do Farex ONline PRO 600 możemy podłączyć wszelkie niezbędne urządzenia dodatkowe (terminal płatniczy, wagę elektroniczną czy skaner kodów kreskowych). PRO 600 może łączyć się z internetem bezprzewodowo za pomocą WIFI.