Wagi proste

Wagi proste posiadają najbardziej podstawową funkcjonalność z wszystkich urządzeń ważących dostępnych na rynku. Po podłączeniu do źródła zasilania oraz położeniu towaru na szalce waga ta wskazuje odpowiednią wartość na obydwu wyświetlaczach (wagi posiadają wyświetlacz dla operatora oraz dla klienta). Niektóre dostępne modele można wyposażyć w odpowiednie złącze komunikacyjne z urządzeniem fiskalnym. Takie połączenie pozwoli nam na automatyczne przenoszenie informacji o wadze towaru wprost do kasy fiskalnej, zamiast jego ręcznego wprowadzania. Taka funkcjonalność znacznie przyspiesza pracę kasjera, a także zapobiega pomyłkom przy sprzedaży.

Wszystkie wagi elektroniczne w naszej sprzedaży mają funkcję tarowania. Funkcja ta pozwala na odjęcie masy opakowania od masy całkowitej ważonego towaru. Na przykład jeśli prowadzimy bistro, w którym sprzedajemy posiłki na wagę, to aby zważyć sam posiłek, a nie cały talerz musimy wpierw taką wagę wytarować.

Filters Sort
Waga elektroniczna T-SCALE T28

Waga T-SCALE T28 to najnowsza waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora.

Cena brutto
500,00 
Waga elektroniczna PRIS EW-200

PRIS EW-200 RS to mała, prosta waga elektroniczna dedykowana do punktów handlowo-usługowych. Dzięki swoim małym rozmiarom oraz niewielkiej wadze zmieści się na każdym stanowisku sprzedażowym, wspomagając pracę kasjera. Zastosowanie dodatkowego źródła prądu w postaci akumulatora sprawia, że to urządzenie ważące może być wykorzystywane w pracy mobilnej z dala od źródeł zasilania. Model ten może pracować samodzielnie ważąc towary oraz wyświetlając pomiar na ekranie LCD lub współpracować z urządzeniem fiskalnym jako większy system sprzedażowy.

Cena brutto
700,00 
Waga elektroniczna DIBAL PS-50

DIBAL PS-50 to mała, prosta waga elektroniczna dedykowana do pracy w małych placówkach handlowo-usługowych oraz gastronomii. Zastosowanie mocnego akumulatora pozwala na pracę bez zewnętrznego źródła zasilania nawet do 120 h. Wykorzystanie portu RS-232 dostępnego w tym urządzeniu umożliwia podłączenie wagi DIBAL do kasy lub drukarki fiskalnej automatyzując w ten sposób sprzedaż.

Cena brutto
713,40