Euro 50TE Mini

Nowy produkt

1 100,00 zł

Zapłać online:
Zapłać online:

Euro-50TE Mini

Niezawodna i wytrzymała klawiatura to gwarancja bezproblemowego rozliczania się z klientem i długiej żywotności kasy. Główną zaletą jest niemożliwość przedostania się zanieczyszczeń pomiędzy klawisze. Silikonowa guma, z której wykonano duże przejrzyste klawisze, jest jednocześnie przyjemna w dotyku.

Film prezentujący kasę Elcom Euro-TE 50 Mini

.

Zalety kasy Euro50 TE Mini:
  • Programowanie kasy jest bardzo proste dzięki zrozumiałemu i przejrzystemu MENU, którego obsługę można opanować w kilka minut
  • Dwuwierszowy wyświetlacz sprzedawcy
  • Dwuwierszowy wyświetlacz sprzedawcy umożliwia wyświetlanie nazwy towaru i jego wartość, co gwarantuje wysoką czytelność aktualnie rozliczanej pozycji.
  • Wyświetlacz klienta z dużymi cyframi
  • Łatwa wymiana baterii

Kasa idealnie nadaję się do sprzedaży obwoźnej, zapewnia łatwo wymienialny akumulator bez potrzeby rozbierania kasy, zapewniający do 12 godzin nieprzerwanej pracy. a doładowanie akumulatora zajmuje jedynie 3 godziny.

Opinie

Napisz opinię

Euro 50TE Mini

Euro 50TE Mini

Nowoczesny i ponadczasowy wygląd kasy rejestrującej Euro-50T Mini na pewno pozostawi u Twoich klientów wrażenie idącego z duchem czasu handlowca. Ze względu na bardzo małe wymiary i niewielki ciężar, oraz wysokiej jakości akumulator litowy kasę można z łatwością przenosić i pracować w miejscach, w których brak jest energii z sieci elektrycznej.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś