Leasing – kasy fiskalne, drukarki fiskalne, systemy POS

Leasing - kasy fiskalne, drukarki fiskalne, systemy POS

Oferujemy leasing wszystkich urządzeń fiskalnych oraz niefiskalnych dostępnych na rynku. Na leasingowane urządzenia fiskalne otrzymasz również zwrot z Urzędu Skarbowego. Leasingujemy przede wszystkim:

Wszystkie formalności w związku z leasingiem załatwisz on-line w ciągu 15 min – bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów.

Policz sam ile wyniesie leasing!

Poniższa kalkulacja ma charakter informacyjny. Ostateczna oferta jest dostępna po wygenerowaniu wniosku!

Wybierz urządzenie Kwota brutto Kwota netto Kwota VAT
Wybierz okres oraz opłatę wstępną:

Okres leasingu

3 miesiące 6 miesięcy 12 miesięcy

Opłata wstępna

10,00 % 15,00 % 20,00 % 30,00 %

Opłaty końcowe

Miesięczna opłata to Ilość miesięcznych rat Opłata wstępna Wartość wykupu:

 

Przebieg leasingu

procedura_drukarki_fiskalnej_w_leasing

Jak wygenerować ofertę leasingową?

Aby samodzielne wygenerować przykładową ofertę na leasing przejdź proszę na kartę interesującego Ciebie produktu, np. Novitus Deon E. Następnie kliknij poniższy przycisk a zostaniesz przeniesiony do generatora wniosków. W razie problemów skontaktuj się z nami poprzez czat na dole strony.

Wygenerowanie wniosku przez nas

Aby przygotować indywidualną ofertę na formę finansowania urządzenia fiskalnego, jaką jest leasing, przygotuj proszę swój adres e-mail, nr NIP oraz numer telefonu. Skorzystaj z czata na dole strony oraz poproś nas o wygenerowanie oferty dla Ciebie.

Co to jest leasing finansowy?

Konstrukcja umowy jest bardzo zbliżona do kredytu lub zakupu na raty. Charakteryzuje się tym, że faktura zakupu wystawiana jest na Twoją firmę. Zakupowany środek trwały „wrzucisz” w koszty, jeśli jego wartość nie przewyższa 3,5 tys. netto. Jeśli wartość przewyższa to musisz skorzystać ze standardowego leasingu operacyjnego (skontaktuj się z nami w takim przypadku).

Dzięki powyższej konstrukcji umowy otrzymasz również zwrot kwoty wydatkowej na zakup kasy fiskalnej od Urzędu Skarbowego.

Skontaktuj się z nami poprzez czat na dole po prawej stronie a pomożemy Ci w formalnościach!