Leasing – kasy fiskalne, drukarki fiskalne, systemy POS

Leasing urządzeń fiskalnych
Oferujemy leasing wszystkich urządzeń fiskalnych oraz niefiskalnych dostępnych na rynku. Na leasingowane urządzenia fiskalne otrzymasz również zwrot z Urzędu Skarbowego. Leasingujemy przede wszystkim:
Wszystkie formalności w związku z leasingiem załatwisz on-line w ciągu 15 min – bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów.

Jak wygenerować ofertę leasingową?

Aby samodzielne wygenerować przykładową ofertę na leasing skorzystaj z przycisku weź leasing teraz z boku strony. W razie problemów skontaktuj się z nami pod jednym z numerów widocznym u dołu strony.

 

Przykładowe oferty leasingowe

Przykładowa oferta leasingowa na kasę fiskalną

Kasa fiskalna na 12 miesięcy

Powyższy przykład dotyczy kasy fiskalnej Farex ONline PRO 300.

Przykładowa oferta leasingowa na drukarkę fiskalną

Drukarka fiskalna na 12 miesięcy

Powyższy przykład dotyczy drukarki fiskalnej Novitus Deon Online.

Co to jest leasing finansowy?

Konstrukcja umowy jest bardzo zbliżona do kredytu lub zakupu na raty. Charakteryzuje się tym, że faktura zakupu wystawiana jest na Twoją firmę. Zakupowany środek trwały „wrzucisz” w koszty, jeśli jego wartość nie przewyższa 3,5 tys. netto. Jeśli wartość przewyższa to musisz skorzystać ze standardowego leasingu operacyjnego (skontaktuj się z nami w takim przypadku).

Dzięki powyższej konstrukcji umowy otrzymasz również zwrot kwoty wydatkowej na zakup kasy fiskalnej od Urzędu Skarbowego.

Skontaktuj się z nami poprzez czat na dole po prawej stronie a pomożemy Ci w formalnościach!