Leasing – kasy fiskalne, drukarki fiskalne, systemy POS


Leasing — kasy fiskalne, drukarki fiskalne, systemy POS

Oferujemy leasing wszystkich urządzeń fiskalnych oraz niefiskalnych dostępnych na rynku. Na leasingowane urządzenia fiskalne otrzymasz również zwrot z Urzędu Skarbowego. Leasingujemy przede wszystkim:

Wszystkie formalności w związku z leasingiem załatwisz on-line w ciągu 15 min – bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów.

Przebieg leasingu

Procedura udzielania leasingu

Przykładowa kalkulacja

Poniżej przykładowa kalkulacja leasingu dla urządzenia Novitus Nano E na 12 miesięcy:

Kalkulacja leasingu

Powyższe wartości stanową WSZYSTKIE opłaty związane z finansowaniem w naszej firmie — nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itp.

Jak uzyskać leasing?

Samodzielne wygenerowanie wniosku

Aby samodzielne wygenerować wniosek na leasing przejdź proszę na kartę interesującego Ciebie produktu, np. Novitus Deon E. Następnie kliknij poniższy przycisk a zostaniesz przeniesiony do generatora wniosków. W razie problemów skontaktuj się z nami poprzez czat na dole strony.

przycisk_do_generatora_wniosków

Wygenerowanie wniosku przez nas

Aby przygotować indywidualną ofertę na formę finansowania drukarki fiskalnej, jaką jest leasing, przygotuj proszę swój adres e-mail, nr NIP oraz numer telefonu. Skorzystaj z czata na dole strony oraz poproś nas o wygenerowanie oferty dla Ciebie.

Co to jest leasing finansowy?

Konstrukcja umowy jest bardzo zbliżona do kredytu lub zakupu na raty. Charakteryzuje się tym, że faktura zakupu wystawiana jest na Twoją firmę. Zakupowany środek trwały „wrzucisz” w koszty, jeśli jego wartość nie przewyższa 3,5 tys. netto. Jeśli wartość przewyższa to musisz skorzystać ze standardowego leasingu operacyjnego (skontaktuj się z nami w takim przypadku).

Dzięki powyższej konstrukcji umowy otrzymasz również zwrot kwoty wydatkowej na zakup kasy fiskalnej od Urzędu Skarbowego.

Skontaktuj się z nami poprzez czat na dole po prawej stronie a pomożemy Ci w formalnościach!