FIS-POS Bistro

(1 opinia klienta)

1 045,00  brutto 849,59  netto

FIS-POS Bistro to system do obsługi punktów gastronomicznych. Intuicyjna obsługa oraz wielofunkcyjność systemu to cechy rozpoznawcze producenta tego oprogramowania, firmy Flashcom. Program znajdzie zastosowanie w dużych placówkach gastronomicznych jak i małych kawiarenkach czy restauracjach. Graficzny interfejs sprawia, że najłatwiej obsługuje się go za pomocą dotyku, lecz można również za pomocą myszy komputerowej. Skontaktuj się z nami a otrzymasz 30-dniową wersję testową.

SKU: 2015 Kategorie: ,
Opis

Oprogramowanie dedykowane dla gastronomii

FIS-POS Bistro został zaprojektowany oraz stworzony z myślą o obsłudze firm z branży gastronomicznej. Dzięki intuicyjnej obsłudze, to wielofunkcyjne oprogramowanie sprzedażowe sprawdzi się równie dobrze w dużych restauracjach czy pub’ach, jak i w małym punkcie gastronomicznym. Program ten oparty na graficznym interfejsie najłatwiej obsługuje się za pomocą dotyku na specjalnym monitorze lub terminalu, natomiast równie dobrze może być obsługiwany za pomocą zwykłej myszy komputerowej. Napisz do nas a otrzymasz 30-dniową wersję oprogramowania FIS-POS Bistro do testów.

Uniwersalne oprogramowanie gastronomiczne

Dwa warianty pracy FIS-POS Bistro

FIS-POS Bistro z magazynem

Oprogramowanie FIS-POS Bistro w zależności od potrzeb, może funkcjonować w dwóch wariantach. Samodzielny tryb pracy służy do szybkiej sprzedaży oraz bieżącej obsługi klientów. Połączenie FIS-POS Bistro z systemem magazynowym FIS umożliwia zarządzanie magazynem. Możemy wówczas wystawiać wystawiać między innymi: przyjęcia zewnętrzne (PZ), wydania zewnętrzne (WZ), oraz wiele innych. Synergia tych dwóch systemów pozwala nam w pełni zarządzać swoją firmą.

Intuicyjny tryb sprzedaży

Ekran sprzedaży został zaprojektowany w sposób umożliwiający jak najszybszą obsługę klientów lokalu. Po wyborze interesującej nas grupy, z prawej strony rozwija się lista towarów. Z lewej strony natomiast widoczne są produkty, które już zostały wprowadzone – wszystko po to aby nie popełnić błędu przy zamówieniu. Aby zakończyć paragon należy wybrać formę płatności. Z przydatnych funkcji można znaleźć m.in. możliwość podzielenia rachunku.

Intuicyjny tryb sprzedaży

Zarządzanie stolikami w FIS-POS Bistro

Zarządzanie stolikami w FIS-POS Bistro

Wbudowany moduł obsługi stolików pozwala przypisywać dany rachunek do miejsca, w którym usiedli goście, a także przenieść rachunek na inny stolik. Możliwość samodzielnego ustawiania stolików (w tym również dopasowania ich kształtu) pozwala na odwzorowanie lokalu na ekranie komputera. Funkcjonalność taka bardzo ułatwia oraz usprawnia pracę restauracji, gdyż na ekranie komputera widać które rachunki przypisane są do którego stolika.

Drukowanie bonów oraz komentarze do zamówienia

Funkcjonalność systemu pozwala na skonfigurowanie drukarek bonowych w taki sposób, aby tylko wybrane produkty (np. tylko dania) drukowane były na kuchni. Dodatkowo do każdego zamówienia można dopisać komentarz, który pojawi się na wydruku u kucharza. Pozwala to na uniknięciu pomyłek przy niestandardowych zamówieniach.

Drukowanie bonów na kuchnie

Funkcjonalność dla pizzerii

Podział pizzy w FIS-POS Bistro

FIS-POS Bistro posiada dodatkową funkcjonalność dla pizzerii. Od teraz gdy klient chce zamówić pizzę „pół na pół” wystarczy ją podzielić na ekranie monitora. Mamy możliwość przypisania płatnych oraz darmowych dodatków do każdej z połówek. Po zaakceptowaniu zamówienia bon, który trafia do osoby wykonującej pizze posiada odpowiednie informacje o niestandardowej pizzy.

Informacje dodatkowe

Waga 0,7 kg
Wymiary 10,5 × 18 × 9 cm
Producent

1 opinia dla FIS-POS Bistro

  1. Krystian

    Bardzo dobre oprogramowanie dla gastronomii, intuicyjne i proste w obsłudze.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *