Systemy POS

POS (z angielskiego “Point of Sale) to w dosłownym tłumaczeniu “punkt sprzedaży”. Znajdziesz tutaj urządzenia, które zbudują POS’a w Twoim biznesie.

Filters Sort

Terminal dotykowy FEC AerPPC PP-9635A łączy w sobie wydajne podzespoły oraz rozsądną cenę. Ekran o przekątnej 15" zapewni dobrą widoczność, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest pasywny system chłodzenia, który to znacząco wydłuża żywotność wszystkich podzespołów. Terminal FEC AerPPC PP-9635A  posiada preinstalowany system operacyjny Windows 7.

TYSSO TP-1515 to bezwentylatorowy (posiada chłodzenie pasywne) terminal dotykowy.  Jest to połączenie dobrej ceny oraz jakości wykonania. Szeroki wybór złącz komunikacyjnych sprawia, że urządzenie to może stać się bazą dużego systemu sprzedażowego. Niewątpliwą zaletą jest bezwentylatorowe chłodzenie, które przedłuża żywotność podzespołów. Posiada preinstalowany Windows 10.

Model 1509L to monitor wyposażony w dotykowy ekran o wymiarach 15,6″. Z racji usunięcia mniej istotnych elementów zmniejszono cenę końcową monitora, zachowując najważniejsze parametry. Technologia  IntelliTouch zastosowana w tym monitorze dotykowym sprawia, że jest on odporny na zużycie (zarysowanie ekranu nie zmniejsza jego dokładności) i zapewnia doskonałą precyzję dotyku przez cały okres użytkowania. Ekran ten jest dodatkowo podświetlany diodami LED, dzięki czemu została zmniejszona ilość pobieranej energii.

8-calowy tablet wykorzystywany w systemie Dotykačka  jako dodatkowy punkt przyjmowania zamówień. Kelner obsługujący gości przy stoliku może korzystać z niego jako mobilny punkt sprzedaży. Przy wprowadzeniu zamówienia wprost przy stoliku gościa, nie musimy zapisywać nic na "karteczkach", tylko od razu wprowadzany dane do systemu. Użytkowanie tabletu jako mobilnego punktu sprzedaży przyspiesza obsługę naszego klienta, gdyż istnieje możliwość automatycznego wydruku zamówienia na kuchni czy barze.

8-calowy tablet wykorzystywany w systemie Storyous jako dodatkowy punkt przyjmowania zamówień. Kelner obsługujący gości przy stoliku może korzystać z niego jako mobilny punkt sprzedaży. Przy wprowadzeniu zamówienia wprost przy stoliku gościa, nie musimy zapisywać nic na "karteczkach", tylko od razu wprowadzany dane do systemu. Użytkowanie tabletu jako mobilnego punktu sprzedaży przyspiesza obsługę naszego klienta, gdyż istnieje możliwość automatycznego wydruku zamówienia na kuchni czy barze.

Komputer sprawdzi się idealnie jako rdzeń systemu sprzedażowego a w połączeniu z drukarką fiskalną, systemem sprzedaży i monitorem dotykowym stworzą kompletne stanowisko zaprojektowane z myślą o szybkiej i efektywnej pracy. Oferowany model jest jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań w dużej ilości różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Designerski stojak na tablet Lenovo TAB3 wykonany w całości z drewna.