Standardowy Zestaw POS

(1 opinia klienta)

5 528,46  brutto 5 528,46  netto

Standardowa konfiguracja stanowiska sprzedażowego POS do gastronomii to najczęściej wybierana konfiguracja do zarządzania sprzedażą w biznesie gastronomicznym. Zastosowanie terminala dotykowego (który łączy w sobie komputer stacjonarny z monitorem) pozwala zaoszczędzić miejsc. Dodatkowo kompaktowa drukarka fiskalna pozwala na zainstalowanie tej konfiguracji w dowolnym miejscu. Dopełnieniem tego jest intuicyjny program sprzedażowy, obsługiwany za pomocą dotyku na ekranie terminala.

Opis

Terminal dotykowy POS FEC AerPPC

Terminal dotykowy AerPPC (PP-9635) to nowość od firmy FEC na polskim rynku. Procesor Intel® Celeron QuadCore J1900 zapewnia wysoki komfort pracy nawet przy bardzo rozbudowanych aplikacjach sprzedażowych. 15 calowy monitor oraz czuły ekran rezystancyjny zapewni komfort pracy nawet przy mniejszej temperaturze otoczenia. Bezwentylatorowy system chłodzenia zapewnia dłuższą żywotność urządzenia niż standardowe rozwiązania oparte o chłodzenie wentylatorami. W standardzie urządzenie to posiada zainstalowany system operacyjny Windows 7.

Terminal dotykowy

System sprzedaży gastronomicznej FIS-POS BISTRO

Oprogramowanie gastronomiczne

Oprogramowanie gastronomiczne od firmy FLASHCOM to coraz częściej wybierany system sprzedażowy do gastronomii. Dzięki intuicyjnemu, graficznemu interfejsowi stworzony jest do obsługi za pomocą dotyku. Wraz z systemem magazynowym FIS tworzy kompletne rozwiązanie do obsługi restauracji, klubu czy pub’u. Zebranie interesujących nas danych w jednym module analitycznym pozwala na zarządzanie poszczególnymi pracownikami firmy.

Novitus Deon Online

Novitus Deon Online to kompaktowa drukarka fiskalna, w której zamknięte są wszystkie funkcjonalności dużej drukarki fiskalnej. Kopia elektroniczna paragonu sprawia, że wszystkie dokumenty fiskalne przechowywane są na karcie SD w środku urządzenia. Niezawodny mechanizm drukujący Fujitsu zapewnia bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania. Komunikacja z drukarką odbywa się za pomocą złącz RS-232 oraz USB. Istnieje również możliwość bezprzewodowego podłączenia tego modelu drukarki za pomocą Bluetooth oraz WiFi. Takie rozwiązanie pozwala nam pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku sprzedażowym.

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Informacje dodatkowe

Producent

1 opinia dla Standardowy Zestaw POS

  1. Paweł

    Spełnia moje oczekiwania!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *