Oprogramowanie OPTYK + Novitus Deon Online

(1 opinia klienta)

5 999,00  brutto 4 877,24  netto

Zestaw sprzedażowy Oprogramowanie OPTYK + Novitus Deon Online to specjalistyczny system składający się z:

  • Nowoczesnej drukarki fiskalnej Novitus Deon Online z możliwością ulepszenia o dodatkowe moduły
  • Laptopa ASUS VivoBook
  • Znanego programu dla Zakładów Optycznych autorstwa Wiesława Kwolka

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy i ciesz się bezkompromisową efektywnością!

SKU: 1070 Kategoria:
Opis

System obsługi OPTYK Wiesław Kwolek

Program OPTYK jest rozpoznawalnym na rynku systemem obsługi klienta dla zakładów optycznych. Jest idealnym narzędziem dla każdej placówki bez względu na wielkość. System jest prosty w obsłudze dla początkujących użytkowników jednocześnie oferując zestaw funkcji pozwalających na kompleksowe zarządzanie Zakładem.

System sprzedażowy dla optyków

Laptop ASUS VivoBook

Laptop ASUS VivoBook

ASUS VivoBook E12 został zaprojektowany w taki sposób, aby pomagał Ci zachować produktywność przez cały dzień. Ten kompaktowy i lekki laptop z ekranem 11,6-calowym jest napędzany najnowszym procesorem Intel Celeron i oferuje do 10 godzin czasu działania baterii. Dzięki zastosowaniu zawiasów obracanych pod kątem 180°, laptop VivoBook E12 można rozłożyć całkowicie płasko na stole, aby zaprezentować treści swoim przyjaciołom lub współpracownikom. Jego zawiasy o wyjątkowej i bardzo wytrzymałej konstrukcji są poddawane rygorystycznym testom polegającym na wykonaniu 20 000 cyklów otwarcia i zamknięcia.

Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online: Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona do pracy tam, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

Drukarka odziedziczyła po poprzedniku dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Jednak środek, to zupełnie nowe urządzenie z funkcjonalnością spotykaną w najdroższych, najbardziej zaawansowanych drukarkach fiskalnych. Z zewnątrz widać, że zmieniły się wyświetlacze: teraz drukarka Deon Online wyposażona jest w wyświetlacze graficzne o rozdzielczości 132 x 48 pikseli, o prawie dwukrotnie większym polu odczytu, graficznie wyświetlające menu oraz nazwy sprzedawanych towarów. Nowa płyta główna drukarki to nowy procesor, nowy system operacyjny, nowe złącza komunikacyjne i nowe możliwości.

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Informacje dodatkowe

Baza towarów (PLU)

nieograniczone

Producent

1 opinia dla Oprogramowanie OPTYK + Novitus Deon Online

  1. Piotr Ganda

    Używam w swoim salonie właśnie tego zestawu i jestem bardzo zadowolony.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *